reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

robot kuchenny - jaki powinien być?

reklama
W robocie kuchennym przede wszystkim liczą się dobre końcówki i noże - bez nich praktycznie nie da się nic zrobić. Robot jest jednak trochę większym wydatkiem, ale trzeba w niego zainwestować, jak chce się mieć dobry sprzęt, który posłuży dłuższy czas. Znalazłam kilka ciekawych robotów na magicznaplaneta.pl i musze przyznać, ze najbardziej spodobał mi się BOSCH MUM - fajny, zgrabny robot, a z tego co piszą na stronie, to naprawdę potrafi wykonać wiele czynności. Myślę, że jeżeli ktoś chce w cos takiego zainwestować, to powinien wybrać ten model, bo naprawdę jest niezły.
 
Warto szukac takze w innych sklepach internetowych. Oprócz ceny zwracajmy uwage także na firme oraz okres gwarancyjny danego robota kuchennego.
 
Ja mam robota kuchennego Zelmer talent 881 z nożem malaksera, gdzie wszystko na nim robię.
Tylko ma dwie małe wady.
Pierwsza wada to za mały otwór do wkładania warzyw lub owoców, czyli aby włożyć np. większego ogórka trzeba go przekroić na pół.
Druga wada jest taka, że zakładanie tarcz jest na górze. Co powoduje zbieranie się już pokrojonych warzyw lub owoców nad tarczą. I trzeba co jakiś czas wyłączać robota i je usuwać.
 
Do góry