reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek i kolejne urodziny naszych pociech

OLEŃCE życzymy
do zabawy mnóstwa siły
żeby każdy dzień był miły
pełen śmiechu i radosci
stu urodzinowych gosci
aut, lal, klocków i pluszaków
i prezentów i buziaków
zdrowia szczescia i słodyczy

Zuzia z cicią Basią tobie życzy
no a mamie pociechy z ciebie dużo miłosci i żeby zawsze była z Oli dumna
z okazji pierwszych urodzin
 
reklama
W imieniu moim i Oleńki serdecznie dziękuję, jesteście kochane cioteczki :tak::-):-)

Ja właśnie kończę porządki po imprezce ufff...... jeszcze pozamiatać i pomyć podłogi bo nie chcę żeby Ola jutro ugrzęzła w rozbabranym na podłodze cieście i jedzeniu :baffled:

Aha i hit - Ola dzień przed urodzinkami (czyli w piątek) zrobiła pierwsze trzy samodzielne kroki!!!! Dziś tzn wczoraj zrobiła kilka razy po jednym, dwa kroczki ale chyba za bardzo ją męczyłam i szybko rezygnowała z prób, ale to już coś. Kochana córeczka, jaki prezent mi na roczek sprawiła :sorry2:
 
Spóźnione, ale bardzo szczere:
Oleńko
Wszystkiego, co najlepsze, uśmiechu, radości, wspaniałych chwil w życiu i spełnienia wszystkich marzeń
życzą ciocia Martyna i Oliwka
 
Choć spóźnione życzenia, to jakże serdeczne, miej życie jak najbardziej bajeczne, miej uśmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz, to i więcej życzy Ci olenko
ewa seba paula

ps.gratulujemy pierwszych kroczkow:tak:
 

Załączniki

  • birthday_love_bear[1].gif
    birthday_love_bear[1].gif
    41,5 KB · Wyświetleń: 38
Uff! I po wszystkim! I zastanawiam się po co ja tak dwa dni zasuwałam :confused: 5 godzinek i sobie pojechali goście. Prawie godzinę zmywałam gary :baffled:;-) Wkrótce wrzucę część zdjęć. Z resztą muszę poczekać aż szwagier mi prześle, bo to on robił za fotografa. Było bardzo miło, Hania była super grzeczna, nie marudziła, nikogo mocno nie pobiła ;-) Prezentów dostała moc, m.in wózek dla lalek, lalę, maskotkę żyrafę, kaczuszki do ciągania, pieska grającego do ciągania, książeczkę wydającą różne dźwięki, domek dla lal, ubranka... Dużo tego jeszcze a dom nie z gumy :szok: Jakoś trzeba będzie się upchać (mamy na razie tylko pokój u rodziców). Po przeprowadzce zrobimy małej oddzielny pokój na zabawki :-D
Świeczki na torcie nie zdmuchnęła za to wsadziła łapki w krem. Potem wsadzała paluszek i dawała mi do oblizania :-D Nie da mamuni umrzeć z głodu. Mimo, że tort nie robiony specjalnie dla dzieci to zjadła kilka porządnych łyżeczek. A jak smakowało!
Aż mi tak teraz smutno, że ten rok tak szybko minął... Mam wrażenie, że czas za szybko ucieka a ja zajęta bzdetami za mało czasu i uwagi poświęcam córce :-(
 
Kilka fotek :-)
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    74,4 KB · Wyświetleń: 23
  • ja.JPG
    ja.JPG
    50,8 KB · Wyświetleń: 17
  • prezenty.JPG
    prezenty.JPG
    82,7 KB · Wyświetleń: 30
  • rodzinka.JPG
    rodzinka.JPG
    88,4 KB · Wyświetleń: 31
  • stoje.JPG
    stoje.JPG
    69,5 KB · Wyświetleń: 21
hania cudna minke zrobila na tym pierwszym zdjeciu:tak:a jakie piekne czapki urodzinowe:tak:i widac ze mala zadowolona z imprezy no i jak duzo prezentow:tak:
 
reklama
Hania śliczna dziewczynka :tak:.A prezentami jak została zasypana ho ho ;-)

U nas zostały 3 dni...Masz rację, nineczka, czas pędzi za szybko...Ale to wcale nie oznacza, że za mało czasu poświecasz Hani :no:.Choć ja też mam takie myśli :-(
 
Do góry