reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek i kolejne urodziny naszych pociech

Bodzinka

Lekko Stuknięta Mamuśka;)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2007
Postów
15 634
Miasto
SZ
No właśnie, za miesiąc świętujemy pierwsze urodzinki.Karolkowe będą skromne, tylko najbliższą rodzine zapraszamy, chrzesnych nie będzie bo nie dadzą rady przylecieć z Irlandii.Do kościoła raczej też nie będziemy iść.Kupie tort w kształcie autka, poza tym upieke jakieś dwa ciasta i kawa.Nie wyrzuce nikogo jak przyjdzie ale podejrzewam, że bede tylko dziadkowie.Od nas dostanie autko, z Wadera chyba no i chciałabym jeszcze kupić mu drewnianego konika na biegunach, ale to wyjdzie w praniu.
 
reklama
Ja będę miała imprezę łączoną bo Madzia ma 14 a Adrianek 30 listopada. Jestem zobowiązana upiec tort bo mój mały mężczyzna baaardzo mnie o to prosił, więc będzie tort (a raczej torty) robione własnoręcznie:-) Gości nam się trochę uzbiera bo chrzestni Adrianka z rodzinkami to 6 osób chrzestni Magdusi z rodzinkami to 5 lub 6 osób, dziadkowie 4 osoby i my 4 osoby. Sumując wyjdzie mi tego 13 dorosłych i 7 dzieci w wieku od1 do 11 lat.:szok: Czyli ogólnie będzie wesoło:laugh2: Będę miała co robic:tak::-D A jeżeli chodzi o prezent to umyśliłam dla Madzi taki wiklinowy wózeczek, jest dosyc stabilny ale lekki, będzie mogła chodzenie trenowac a na wiosnę będzie jak znalazł na spacerki;-) (no chyba że będzie wolała autka:sorry2:)
 
Sikoreczko - to niezła imprezka wam się szykuje :tak:
U nas skromnie - dziadkowie, dwie ciotki (w tym chrzestna), wujek (chrzestny) i może moja ciocia z wujkiem i dziadkowie męża (ok. 14 osób + gwiazda wieczoru :cool2:). Dopiero jak to napisałam do mnie dotarło ile to osób :dry: Imprezka w domu, nie w dniu urodzin a w sobotę (ze względów organizacyjnych), obiadek, torcik, szampan i bye bye.
Mam tylko kłopot z prezentem - jeździk ma, pluszakami się nie bawi, nie wiem...
 
u nas roczek to będą drugie chrzciny:szok:. na chrzcinach była tylko najbliższa rodzina, samo rodzeństwo z dziećmi i rodzice...no i moi dziadkowie. kurcze i wychodzi trzydzieści osób:baffled:. raczej nie będę mówiła że się tego nie doczekam. niewykluczone że będę musiała zrobić dwie imprezy oddzielnie, ale nie bardzo mi się to podoba bo nie chcę żeby ktoś potem mówił że podzieliłam rodziny /Paweł ma czworo rodzeństwa a ja dwoje:tak:/. tortu raczej nie upiekę:-D ale pewnie kupię...chyba że kupię spody biszkoptowe i na to bitą śmietanę...hehehhe...no i świeczka:laugh2:.
o prezencie raczej nie myślałam, chciałabym Lilce kupić złote kolczyki ale nie ma takich małych a przynajmniej nie widziałam /te co teraz nosi są ze stali chirurgicznej/. w ogóle z prezentem to mały problem...jest wiele rzeczy które chciałabym dać Lili a na które na co dzień niestety nie mogę sobie pozwolić:-(
 
Anii u nas podobnie. Ten sam skład na roczku co na chrzcinach tzn. dziadkowie, chrzestni i mój brat z dziewczyną. A urodzinki Mateusza wypadają jak na zamówienie w niedzielę. A co do prezentu to nie mamy jeszcze pomysłu.
 
to u was dziewczyny niezle imprezki beda:tak:
ja chyba polacze jakos urodzinki paula 1 listopad seba 23 wiec jakos posrodku:tak:bo dwie imprezki mi sie nie usmiechaja tym bardziej ze na obydwu imprezach ci sami ludzie :tak:2 dziadkow 2 prababacie brat z corka szwagier z zona i raczej to wszystko:-)wiec nieduzo osob tak sie zlozylo ze chrzestni to moj szwagier brat i szwagrowa jest jeszcze moja kuzynka ale jej napewno nie bedzie:tak:
a tak na marginesie ide na spotkanie przed chrzrztem w niedziele jak narazie ksiadz ma sebke ochrzcicic ale ja tam nie wiem jak nas wpisza do ksiegi to bede wiedziec napewno:blink:wypadnie wiec 14 pazdziernika chrzest no zobaczymy
 
My w przeciwienstwie do chrztu zaprosimy mniej osob:-p Planujemy imprezke na ok 10 osob (w tym ja i moj m;-)) Torta tez kupie bo niestety nie mam takich zdolnosci kulinarnych:-D Co do prezentu no wlasnie tu mamy problem.Kompletnie nie wiem co kupic malej:confused: Kolczyki zlote juz ma, rowerek jej kupimy na wiosne bo teraz to po co.Nie wiem ale jeszcze mam czas aby sie zastanowic;-)
 
Kurcze my jeszcze nie zastanawialiśmy nad imprezką :szok:
Może też zrobię coś łączonego, bo Oli roczek 24 listopada, a Wikusia 3 urodzinki 13 grudnia.
Z tortem ciężka sprawa, bo ja niby lubię piec, ale nie za bardzo ma kto jeść (ja bym zjadła, ale bez przesady, cały placek :no:) mój luby nie przepada, z resztą nie robiłam nigdy tortu.
Goście, tych najbliższych trochę jest ...:happy2:
Prezenty, sama nie wiem, tyle tych zabawek wala się po pokoju, a ile poniszczonych :wściekła/y:, ja jak byłam mała nie miałam tak dobrze :-(. Ostatnio ciągle mówię sobie że w końcu muszę kupić Oli lalkę, bo nie posiada żadnej, a teraz to razem z braciszkiem bawi się autkami "bum bum...."
 
A mnie aż ciarki przechodzą jak sobie pomyślę o roczku...Znowu przeprawa z księdzem :wściekła/y:.My chcemy zrobić w sobotę na mszy, 1 grudnia.I będzie to łączona imprezka z innym, niemniej ważnym wydarzeniem, o którym wkrótce napiszę :tak:;-).Będą rodzice mojego faceta, jego siostra z narzeczonym, brat z żoną i dwójką dzieci, mój ojciec, moja siostra i może moja babcia.Mój brat niestety nie da rady przyjechać z Anglii.Mamy raczej na przepustkę ze szpitala nie wypuszczą, poza tym nie wiem, czy chciałaby...(bo wie że wzruszenia nie są dla niej wskazane, a w takich sytuacjach trudno się nie wzruszyć, poza tymleży na oddziale z któego nie ma przepustek i jeśli bierzemy moją mamę to na własną odpowiedzialność i nie mamy prawa wezwać karetki jakby coś się stało).
Tort na pewno zamówimy, trzeba pomyśleć o jakimś obiadku czy coś.Kawka, herbatka.I do domu.
A co do prezentów...Już padają pytania co kupić Oliwce.A skąd ja mam wiedzieć??Od dziadka (czyli mojego ojca) ma dostać wieeeeeką maskotkę Kubusia Puchatka.A reszta?????Ona generalnie wszystko ma co jej potrzeba.Teraz marzy mi się autko na akumulator, ale to za wcześnie jeszcze, za rok o tym będziemy myśleć.Więc czekam aż któraś w Was napisze i może odgapię :-p
 
reklama
To isę u was imprezy szykują;-)Karolek zaprosił 6 osób, może po imprezie zejdzie sąsiadka z synkiem, który roczek ma 18 pażdziernika.Do kościoła nie idziemy ze względów osobistych.Wczoraj Lolek dostał kase od pradziadka na prezent bo nie wiadomo czy się zobaczymą.Kaska odłożona, prezent zakupimy na roczek.Fajnie nam wypada bo w niedziele:-D
Inna w sobote powiadasz...Łączona...Napisz bo umieram z ciekawości;-)
Nas się nikt o prezenty nie pyta, zresztą mały na brak zabawek nie narzeka.Może jakieś ciuszki od babć???Zobaczymy:-)Choć na brak ciuszków też nie narzeka;-)
 
Do góry