reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek i kolejne urodziny naszych pociech

Kochana Zuzanko

Jak ptak śpiewający o mgły błękicie,
jak kwiat, w którym nagle budzi się życie,
jak złote marzenie co nie chce się spełnić,
jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić,
jak różowy pokoik, którego słońce opromienia,
tak my ślemy Ci najlepsze życzenia

Wszystkiego co najlepsze, najsłodsze i najwspanialsze w dniu Twoich PIERWSZYCH urodzinek życzą Kasia i Zosia
 
reklama
A u nas już tylko 6 dni:tak: Ale leci szybko! Syn się też już cieszy, bo mamy urodzinki już były, teraz będą Madzi a potem jego. Doczekac się już nie może:-D
 
Zuzanno-duża, śliczna panno
składamy Ci życzenia w rok po dniu narodzenia.
Uśmiechu, radości i rodzicielskiej miłości
0 smutków, wielu gości:-)
Samych miłych koleżanek,
i truskawek pełnych szklanek...
 
Trochę spóźnione, ale bardzo gorące życzenia dla: KUBUSIA, LEOSIA, KAROLKA i ZUZANKI z okazji swoich pierwszych urodzinek od Mateuszka i jego mamy.
Moc całusów dla jutrzejszych solenizantek : Paulinki i Marty.
Rośnijcie zdrowo i szczęśliwie dzieciaczki!!
 
A u nas wielkie przygotowania do niedzielnej imprezy:-)wysprzątałam już cały dom, a jutro zaczynam przygotowywać jedzonko:-)
 
Pierwsze roczki juz za nami;-) Cynamonko wyglądasz super pięknie a Kubuś też rewelacyjnie. Chciałoby sie powiedzieć dobrana z was(elegancka) para:-D;-)
Bodzinko widać ze urodziny sie bardzo udały, mały jest taki szczesliwy. Też slicznie wyglądałas no i oczywiście mały solenizant boski jest:-)
A ja przełozyłam roczek na niedziele 18 i narazie siedze spokojnie, wszystko zaplanowałam, prezent kupiony (samochód-a jakże mogłoby byc inaczej dla wielbiciela motoryzacji;-))
 
Spore mam zaległości w życzeniach, Ale z serca całego, nie tylko mojego
ale i moich małych dwóch bestyjek, Życzymy wszystkim listopadowym dzieciaczkom, które przekroczyły już magiczny pierwszy rok wszystkiego najlepszego w każdym następnym roku ich życia, a przede wszystkim aby im zdrowie dopisywało:tak:
Gorące życzenia szczęścia i cudownego Świętowania dla Paulinki i Marty:-)
 
Bodzinka super impreza!
A u nas dzisiaj wigilia ;-). Wielki dzień już jutro. Przygotowania po nocach, bo mama miała konferencje od czwartku od rana do wieczora. Ale nic to - będzie dobrze. Odezwiemy się pewnie w niedzielę :-D
 
Ech, czy ja zdąże z którymiś życzeniami na czas :zawstydzona/y:
Kochana Zuziu! Żyj 100 lat, rośnij zdrowa i mądrą. Niech Cię wszystko cieszy i interesuje, a Mama i Tata niech się cieszą każdym dniem w rodzinnym gronie.
 
reklama
Dziewczynki kochane Martusia, Paulinka i Martynka przyjmijcie od nas najszczersze roczkowe życzenia i bądżcie radością dla waszych mamuś!
A mamusie Maja33, Kaira oraz Kasia1978 ogromne gratulacje!
58380d1194651021-zyczenia-dla-roczniakow-didla-urodzinki..jpg
 
Do góry