reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek i kolejne urodziny naszych pociech

Ostatnio mam okropne zaległości na forum, wiec wybaczcie :zawstydzona/y:, że składam spóźnione te życzenia dla wszystkich szkrabów, które ukończyły roczek (nawet tych od których ostatnio bardzo długo nie ma wieści).

Życzenia dla:
Dominika
Sary
Leonarda
Kubusia
AlicjiMagdalenki
Karolka
Stasia Kamila
Zuzanny
Marty
Paulinki
Matynki
Maksymiliana
Mateuszka
Konradka
Joanny
Magdalenki
Marcela
i dla dzisiejszych solenizantów:
Lilci
Jakuba

Pewnie nie napisze niż ponadto o czym pisałyście, wiec w kilku słowach:


Wszystkiego naj, naj, naj……


dużo, dużo zdrówka, bo jest najważniejsze,

szczęścia,

niech wyrosną na mądrych, dobrych i uczciwych ludzi, z których będziemy dumne


i oby zawsze dawały nam mamom tyle radości i uśmiechu co dotychczas…..



Ogromne buziaczki!!!!!
 
reklama
dzięki cioteczki przeogromniaście:-). nawet nie wiedziałam ile radości sprawiają nam - mamom takie życzenia dla ich pociech:-). przeczytałam Liluni wszystkie życzenia i mimo że pewnie nie zrozumiała zbyt wiele...to o dziwo słuchała:shocked2::-D. całujemy was wszystkie i jeszcze raz Bóg Zapłać:-D:tak:;-). u nas przygotowania idą pełną parą...mieszkanko posprzątane w 50% a teraz robię blok:sorry:.
 
Lileczko
miłych dni
duzosmiechu i radosci
super gosci
i prezentow
duzo zdrowia no i szczescia
oraz slonca przez caly rok
Wszystkiego co najlepsze dla naszej bb-omowej pieknosci i rodziców z okazji pierwszych urodzin
 
Droga Lileczko!!!
Życzymy Ci z serca całego, na Twojej ślicznej buźce, zawsze takiego uśmiechu promiennego,
aby Ci się w życiu zawsze dobrze działo i
miłości nigdy nie brakowało:)
Buziaczki i usciski
ciocia pati, Oli i Kondzio:)
 
Sikoreczko - piękny cytat... Wzruszyłam się na dobre i zaraz chusteczki pójdą pewnie w ruch :tak:

Bara, Kasiu - widzę, że imprezki się udały i najważniejsze w tym dniu osobistości bawiły się wyśmienicie. A torty? Pierwsza klasa!

U nas lista gości się ciągle zmniejsza :confused2: Jeżeli pradziadkowie Hani nie wyzdrowieję to będziemy tylko my, moi rodzice, rodzice męża i chrzestny Hani. Siedem osób i dzidzi. Klawo jak u Egona :no:
 
Lileczko!
Słodkich uśmiechów, szalonych zabaw,
słońca w pochmurne dni. Mnóstwa radości,
przyjaciół, miłości.
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek
życzą Kasia i Zosia
 
Tak się spisałyście, a nie daje mi spokoju że nie wiem o czym czytam więc każdy wątek muszę po kolei dokładnie doczytać ufff.... :shocked2:

Więc lecę od początku...
Torciki wszystkie przepiękne i wyjątkowe, palce lizać :-p
Cynamonka, razem z Kubusiem elegancko i odświętnie wyglądacie :tak: Tylko mało zdjęć :-(
Bodzinka super impreza, wystój, Lolek pięknie z Wami wygląda. Wzruszający opis porodu, łezka w oku się zakręciła. :sorry:
Zuzia wystrojona, a jaka huczna imprezka :szok: Bara sama tyle przyszykowałaś?
Martynka przeurocza solenizantka, nie znam tej wróżby/zabawy z książeczką, pieniędzmi..... a co tam ten kieliszek robił?:-);-)

Kochane zdradźcie swoje menu, bo u nas imprezka za tydzień i nie mam pomysła :eek:!!!!!

Sikoreczko, nic dodać nic ująć, ujmują za serce te słowa :tak::tak:
 
Spóznione ale szczere zyczonka pragniemy złozyc
Wszystkim małym solenizantom
Ile drzew rośnie w lesie,
ile ciężarów siłacz uniesie,
ile uciągnie lokomotywa,
ile włosów liczy lwia grzywa,
ile ciastek w ciastkarni,
a bułek w piekarni
tyle szcześcia i słodyczy
w dniu urodzin wam życzy
Juleczka z mamusią!!


 
reklama
Do góry