reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK-nasze pierwsze ważne święto :-)

reklama
Niech sobie żyje wątek, jak przejdą wszystkie urodziny, nacieszymy się zdjęciami to się go podepnie pod wątek ze zdjęciami i już .
 
Anusia - Córcia wygladała prześlicznie.

Co do wątku to ogólnie mi się podoba, Wstawi się zdjęcia tylko z tego dnia, relacje słowne ewentualnie też a potem tak jak Któraś z Was napisała najwyżej się podepnie.

A na tamtym wątku wspominkowym też niech każda wstawi zdjęcie swojego Dziecka gdy mam roczek tylko nie z imprezy urodzinowej.
 
Dzielimy się foteczkami z tej ważnej uroczystości :-)

Goście - chrzestni i dziadkowie:
nikol_urodzinki%20055.jpg


przy pysznym torciku :-p
nikol_urodzinki%20057.jpg


Próba torta (wbrew mamusi :eek:):
nikol_urodzinki%20080.jpg


goście wcinający torta, i ja - walcząca z prezentami :sorry:
nikol_urodzinki%20097.jpg


i Nikolka na swoim nowym "koniu"
nikol_urodzinki%20138.jpg


nikol_urodzinki%20119.jpg


Jak na koniec maja to było strasznie chłodno!! Ale i tak nam się lapło, bo ulewa wisiała w powietrzu, ale ostatecznie ominęła naszą wiochę...
Było miło i sympatycznie, nie wszyscy goście mogli dojechac, prezenciki Nikolce sie bardzo podobały.
Torcik ostatecznie zrobiła nam znajoma - zamierzaliśmy zamówic Krówke albo Foczki u "Sowy". Ale ostatecznie wygrała wersja oszczedna i zgodziliśmy się na oferte znajomej. Zresztą tort był śliczny i niezwykle smaczny!!
Do tego mielismy jeszcze dwa ciacha, a gdy dzidzia poszła spać - starzy z goścmi raczyli się grilowaną kolacją :-p
Było pysznie.
No i baaardzo kubusiowo - kubusiowe kubeczki, talerzyki, obrus, ozdoby, gwizdki, czapeczki i inne...
 
kangurka Nikol wyglądała prześlicznie a jak ładnie jej w kolczykach :tak:
fajne są takie imprezki w plenerze :-)

Cosmo, ale Nikolcia nie ma przebitych uszków :sorry:
Moze takie złudzenie na fotce :laugh2:

No a imprezy plenerowe tez lubię - tak swobodniej się czuję. A jak pogoda ładna to już wogóle w domu siedzieć szkoda :tak:
Jutro zjezdza moja siora z rodzinką i znowu będziemy grilować :zawstydzona/y: i jak ja mam zeszczuplec?!:eek:
 
rzeczywiście na drugim zdjęciu wygląda jak by miała kolczyka w uszku :tak:

Impreza widzę z prawdziwego zdarzenia :-D nawet czapeczki były obowiązkowe :-D:-D:-D:-D
 
kangurka - To się nazywa prawdziwa urodzinowa imprezka: czpeczki, serpentyny. Widac, że goście dobrze się bawili i jaka córcia wesolutka :)
 
reklama
Do góry