reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK-nasze pierwsze ważne święto :-)

aniusia80

Majowe mamy'08
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2007
Postów
770
Miasto
Zabrze
Postanowiłam załozyć nowy wąteczek :-) Zapraszam do wklejania fotek z tego ważnego dnia dla naszych milusińskich :-) Bede pierwsza :-)
 
reklama
No i my... :-)
 

Załączniki

  • MAR1.jpg
    MAR1.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 195
  • MAR2.jpg
    MAR2.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 180
  • MAR3.jpg
    MAR3.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 193
  • MAR4.jpg
    MAR4.jpg
    50,9 KB · Wyświetleń: 194
  • MAR6.jpg
    MAR6.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 193
  • MAR5.jpg
    MAR5.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 181
  • MAR7.jpg
    MAR7.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 191
no i jeszcze 3 :-)
 

Załączniki

  • Martynka-ROCZEK 015.jpg
    Martynka-ROCZEK 015.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 174
  • Martynka-ROCZEK 021.jpg
    Martynka-ROCZEK 021.jpg
    52 KB · Wyświetleń: 161
  • Martynka-ROCZEK 077.jpg
    Martynka-ROCZEK 077.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 158
Ślicznie Martynka wyglada jak mała ksieżniczka a wateczek wydaje mi sie ze juz jest wczoraj i dziś zdjecia wspominkowe ;-) w sumie nie wiadomo gdzie wklejac a to jak kto woli :-p
 
Ostatnia edycja:
Martynka jak zawsze sliczna i elegancka!

Co do wateczku tego to tez uwazam ze niepotrzebnie zalozony.To juz trzeci ze zdjeciami na otwartym .
 
Przepraszam, jesli popełniłam gafe :-(
Zdjęcia z roczku są na topie teraz bo kazda z nas bedzie pewnie robila zdjecia w tym dniu wiec to napewno nie zdjecia wspominkowe.... ale jak najbardziej aktualne :-)
 
Iwonka, ja proponuję zlikwidować wątek ze zdjęciami wspominkowymi i wstawić zdjęcia zaraz po urodzeniu do listy dzieciaczków.
 
Aniusia Martynka ślicznie wyglądała. Niezapomniany dzień, super fotki.

Można tu jeszcze zamieszczać, oprócz fotek, relację z tego ważnego dnia.
 
No ja nie wiem,jak chcecie.Watek wspominkowy mi sie wydaje ze fajny jest bo w kazdym poscie sa zdjecia z roznych etapow zycia naszych dzieci i odrazu widac roznice jak nam malenstwa rosna i celem bylo tez na roczek wklejenie trzeciej fotki.I nie trzeba tam bedzie przeszukiwac watku calego zeby obejrzec zdjecia bo tam nie wpisujemy komentarzy i wlasnie dlatego wedlug mnie fajny tamten wateczek jest.
 
reklama
No ja nie wiem,jak chcecie.Watek wspominkowy mi sie wydaje ze fajny jest bo w kazdym poscie sa zdjecia z roznych etapow zycia naszych dzieci i odrazu widac roznice jak nam malenstwa rosna i celem bylo tez na roczek wklejenie trzeciej fotki.I nie trzeba tam bedzie przeszukiwac watku calego zeby obejrzec zdjecia bo tam nie wpisujemy komentarzy i wlasnie dlatego wedlug mnie fajny tamten wateczek jest.
No ja sie zgadzam:tak::tak::tak:mi bez roznicy ale w jednym wszystko latwo sie oglada poznej kazdemu dzieciaczkowi roczek minie i gdzie wtedy zdjatka:sorry:
Aniusia tylko sie nie obraz bo dla mnie wszystko jedno:tak:;-)
Martynka wygladala jak ksiezniczka:tak::-):-):-):-):-)slicznie,wrecz cudownie:tak:a ja w sumie mam etap ze do 12 mies male a po 12 za duze ubranka:baffled:w co ja ubiore mojego ksiecia:sorry:
 
Do góry