reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

Aninaaa nic dodac nic ując ... jaka mama taka córka :happy: ... bardzo podoba mi sie Twoja fryzurka, a ja na etapie "fryzjer pogania" ... kiedys nosiła tylko krótkie ( nawet byłam łysa ;-)) ... a teraz mąz chce abym zapuszczała ... ale jak patrze na Ciebie to az mnie mierzi aby sciac :-)
 
reklama
bardzo podoba mi sie Twoja fryzurka,

Hehehe :laugh2::laugh2::laugh2:...Monia zwróciłyśmy uwagę na to samo :tak:....mi też sie podoba fryzurka Ani...
Kochana...zapuszczanie jest najgorsze :baffled: ale jak już bedziesz miała dłuższe włoski to będziesz chodzić z piękna burzą włosów na głowie :-):-):-)
 
( nawet byłam łysa ;-)) ...
lubie eksperymentować z włosami,ale na łyso chyba bym się nie zdecydowała:-D

a co do tej fryzurki...tak jak Monika jestem na etapie zapuszczania,dokładnie z tego samego powodu,bo mąż chce....tyle,że zapuszczam pod kontrolą fryzjera,bo pamiętam katorgi jaki przechodziłam,podczas ostatniego zapuszczania.kiedy pozwoliłam włosom rosnąć tak jak chciały.
 
O! temat włosów poruszony....:-)
A ja własnie przed imprezą ściełam włoski, zapuszczałam, zapuszczałam i się zapuściłam... fatalnie... były gęste, układały się po swojemu i nic nie dało się z nimi zrobić oprócz kitka, którego mąż nie lubi, a jak ściełam to az mi lżej na głowie było... ;-)
Powodzenia w zapuszczaniu!!!!:cool:
 
Hello - a ja w domku bom chora - gronkowiec znów dał o sobie znać - ale to nie ten temat.
My mamy imprezke w sobote i niedziele bo wszyscy goście nie zmieszczą nam się za jedna imprezka. Tort w kształcie piłki noznej zamówiony, a jutr zawożę towar do kobiety, która gotuje na wiejskich weselach i w sobote odbieram gotowe jedzonko. Troszke biegania ale wyjdzie taniej niz w knajpie, a jedzonko dobre bo juz na weselu wypróbowane. W sobote bedzie gosci 12, a w niedziele jeszcze 4 osoby:)
 
chciałam tylko dodać,że moja dziewczynka wybrała wczoraj ...różaniec,ten przedmiot obstawiałam:-D niestety tata był bardzo niezadowolony z wyboru córki.chyba liczył na kieliszek:-D:-D:-D
po różańcu złapała pieniądze,a następnie kieliszek.
 
Rudykotku to ja etraz czaruje " abra kadabra gronkowcu odejdz" :happy: ... widze ze szykuje sie u Ciebie niezła imprezka ... zatem czekamy na relacje :tak:

Aninaaa hehe ja tez obstawiałam ze weźmie różaniec, a tu taka niespodzianka ... długopis i pędzelek :-) ... czyli jak narazie tylko mój syn świetym nie bedzie :-D ... Dawid kopał róźaniec ;-)

A tak wogóle to czy tez układacie sobie historyjki z tego co dzieciaczki biorą po kolei??
U Nas ona brzmi tak
Długopis - pójdzie sie kształcic- szkoła
Pędzelek - w miedzy czasie jakies kułka artystyczne
Kieliszek - pójdzie na studia ;-)
Pieniadze - zarobi kase ... niezłą kase :-D

;-)
 
chciałam tylko dodać,że moja dziewczynka wybrała wczoraj ...różaniec,ten przedmiot obstawiałam:-D niestety tata był bardzo niezadowolony z wyboru córki.chyba liczył na kieliszek:-D:-D:-D
po różańcu złapała pieniądze,a następnie kieliszek.


ANINAAA to juz kolejne dziecie lapiace za rozaniec:tak::tak: moj Kuba Kuba Elisabeth i nie pamietam kogo jeszcze w kazdym razie szykuje nam sie niezla grupka zakonnikow;-);-):laugh2::laugh2::laugh2::rofl2:
 
w kazdym razie szykuje nam sie niezla grupka zakonnikow;-);-):laugh2::laugh2::laugh2::rofl2:

:-D:-D:-D to by się działo,oj biedny każdy zakon do którego wybrałaby się Olka:-D

Monika,co do historyjek to mój mężuś dorazu wymyślił jedną:-D
pójdzie do zakonu,będzie zbierała na tecę,a potem z siostrzyczkami wszystko przepiją.
 
reklama
Aninaaa historyjka Twojego męża powalająca hihi

Rudykocie - gronkowcom mówimy stanowcze NIE sio paszoł won

A Dawidek to pewnie będzie kontrowersyjnym artystą skoro wybrał i pióro i pędzel a różaniec dostał kopa ;-):rofl2:
 
Do góry