reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

reklama
Monia trzymamy ... ale co sie może nie udac ... napewno bedzie suuuper :tak::-) .. czekamy później na relacje ;-)
 
U nas po wstępnym torciku i zyciowym wyborze ;-) a więc tak córka moja wybrała pierwszą kase drugi był różaniec, (z ksiedem sie zwiąże hihi)
prezentów juz dostała dość sporo, a tatusia przywitała tak że wszyscy są w szoku z usmiechem i radością i zaraz do niego poszła :-D
 
No więc moje Kochane dzisiaj JA też mogę powiedzieć że jestem już PO uroczystościach roczkowych :tak::tak::-):-)
W największym skrócie było tak: Amelka wyglądała slicznie (mama sie o to postarała ;-))...goscie dopisali :tak:...tort był śliczny (chociaż to taki zwykły tort) i bardzo pyszny :-)...jedzonko się udało (goście chwalili i praktycznie wszystko zniknęło ze stołu) :-)...dzieciaczki szalały a dorośli pogadali, pośmiali się :-)...ostatnich gości pożegnaliśmy o 21.30...i ogólnie myślę że imprezka się udała :sorry2::-):-D:dry:
Z prezentów Amelka dostała m.in. dwuczęściowy kombinezon od dziadków, pluszowego słonika (w rozmiarze XL), z zabawek m.in. chodząco-świecąco-śpiewająco-mrugającą biedronke (która tak na marginesie tak spodobała sie Amelce że aż urwała jej skrzydełka), ubranka m.in.śliczną sukieneczkę z haftem oraz bluzeczkę z napisem "Mamo! Tato! Ja chce siostrę!!!" :)baffled::baffled::baffled:)...

Ale wiecie co...zapomniałam zrobic wybieranie przedmiotów :zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale może nie będzie coś nie tak jak dziś postawię Amelkę przed wyborem swojej drogi życiowej ;-):-D:-D
 
widzę, że wasze dzieciaczki tak rozwaznie wybierały, bo moja to poszła po bandzie i wybrała o zgrozo kieliszek :)
 
Ufff - my też już po imprezie dwudniowej. Młody poszedł na całość i wybrał kasę i kieliszek:szok::szok::szok:. Fotorelacja na zamkniętym. Jedzonko dobre i ilości hurtowe tak, że goście wychodzili z paczkami (kobita, która mi gotowała lekko przesadziła z ilością:-D:-D:-D). Ja kładłam się spac w sobotę o 23, więc nawet prędko goście poszli. Młody dostał konia na biegunach, rowerek, stoliczek, który wygrywa różne dźwięki, kurtkę zimową, i komplet czapka szalik, sweter i kasę na fotelik samochodowy:-D:-D:-D. Był zachwycony ilością ludzi i zabawkami ale ok 21 był juz tak zmęczony, że poszedł spać bez mycia:-D:-D
Pozdrawiam - asia
 
No my na szęczęscie juz po imprezie roczkowej , cos okropnego impreza z chorą sobą i jubilatką, która nie dość, że ma katar po pas to jeszcze ząbkuje, ja natomiast miałam zawalone gardło i nie mogłam za wiele gadać. w kościele nie byłyśmy (ja i Emilka) bo lekarz zabronił jej wychodzić.
o torcie nie opowiem bo tak sie wsciekłam, że aż do szefa cukierni zadzwoniłam z ochrzanem - zapomnieli sobie o moim zamówieniu i na szybko wypisywali inny
:wściekła/y:całe szczeście że był dobry bo jakby nie to to by dzisiaj szef cukierni miał na pysku :crazy:.

poza tym, że Emilka płaczliwa to była zachwycona balonikami i samodzielnym jedzeniem tortu tylko upaprać sie nie chciała (bo chyba nie wypada czy co :-D) więc jadła łyżeczką. Wszyscy się fajnie bawlili poza moimi teściami, którzy oczywiście jak sa na imprezie nie moga ruszyć dupy do dziecka od stołu bo by im się garnitury i suknie pogniotły chyba.
A Emiska dostała szczeniaczka uczniaczka, kombinezonik śliczny z uszkami, przesłodziutkiego kłapouchego w pizamce i szlafmycy, stół i krzesełka z ikei, laurki samodzielnie wykonane przez kuzyneczke Laurusie, drweniane takie cuś edukacyjne i pieniądzorki.
czeka mnie jeszcze tylko impreza zbiorowa moja i Emilki w niedziele a wtedy będa znajomi z dzieciokami ele będzie dom wariatów już sie nie moge doczekać tylko zeby Emisia wyzdrwiała.
przepraszam za chaos ale padnięta ciutkie jestem.
 
reklama
U nas tez po imprezce pisze z malym opoznienieniem,ale wszystko sie udalo,goscie tez byli zadowoleni,jedzenie bylo bardzo dobre,tort tez (babcia robila :))) )Oliwka byla zadowolona,bawila sie ze swoim raciszkiem straszym o cale 7 miesiecy:)))Kiedys Wam pisalam o tej kuchni Kubusia Puchatka co jest od 2 lat i wiecie co najlepsza zabawe przy niej maja,jak Grzesio(Oliwki braciszek)przychodzi to tak szaleja przy niej ,ze glowa mala.Chodza z nia po callym mieszkaniu i maja wielka radoche...ciesze sie,ze im dospasowaly prezenty:)))Ogolnie wszystko bylo super:)))
 
Do góry