reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - przygotowania do imprezki

Moniu a takie coś ;-)

27528687_1.jpg


to gra, spiewa, mówi, swieci, kręci się ... ale najważniejsze ze gra i spiewa i mozna przy tym tanczyc ... w ten sposb własnie sobie to Dawidek wybrał ... zaczał tanczyc :-)
dokładnie to samo mam zamiar kupić Oli:tak:chciałam kupić taką kule edukacyjną z klockami,śpiewa,gra itd.z tej samej firmy.ale wczoraj mężuś postanowił zrobić małej niespodziankę bez okazji i kupił właśnie taką kulę.eh,ci faceci;-)
 
reklama
Dziewczyny, znalazłam fajną stronę! Zabawki , które tam są są naprawdę oryginalne i rozwijające. Jakość podobno też nezła. Ceny niestety też. Większość jest dla starszych nieco brzdąców ale dla naszych też można znaleźć pare perełek .Spójrzcie koniecznie też do działu praksje, manipulacyjne
przekierowanie
 
Slonko byłam widziałam.Rzeczywiście fajne są takie inne niż te grająco-piszczące.Z pozoru takie proste,myślę,że dzieci mogą długo sie bawić.Wiekszość dla starszych dzieci a kupowanie na wyrost w przypadku urodzin to chyba nie halo.Choc sama sobie zaprzeczam myśląc o rowerku w sam raz na wiosnę.Oj zmęczona juz jestem.
 
pomyślałam, że tu wkleję zdjęcia z naszej imprezki urodzinowej, bo część dziewczyn ciągle nie ma dostępu do zamkniętego wątku

tak wyglądał torcik, który uległ natychmiastowemu zniszczeniu bo dziecko wsadziło łapkę w sam środek, a owoce zostały wyrzucone :-)

takwygldamjtorcikiq4.jpg


a tak wyglądała jubilatka

pyyyysznytorciktx7.jpg
 
Mamuśka śliczny ten torcik:)))a na pewno jaki był smaczny:))))U nas z prezentami jest różnie długo sie zastanawiam co kupić Malej i długo tez szukałam i znalazłam,ze dostanie od nas quada wkleję link może sie uda i na pewno będzie jej sie podobał bo jej cioteczny brat starszy o 7 miesięcy dostał coś podobnego na roczek i ma świetną radoche i jak tylko przyjeżdżał do nas ze swoim pojazdem to Oliwka tez na nim szalała pomimo,ze jest od dwóch lat,ale dobrze sobie radziła a na wiosne będzie jak znalazł SMOBY Super QUAD elektryczny WYPRZEDAZ Piaseczno!! (243981798) - Aukcje internetowe Allegro
a od cioci dostanie cudowna kuchnie kubusia puchatka,strasznie mi sie spodobala i postawie jej to w kuchni i mysle,ze tez bedzie miala niezly ubaw,mozna tam wejsc i jest duzo takich dupereli do zabwy.mam nadzieje,ze bedzie ok.SMOBY CUDOWNA Kuchnia KUBUSIA PUCHATKA+GRATIS (244837820) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Agus, przecudna ta kuchnia!!!! Ale nie są nasze panienki za małe na coś takiego jeszcze? Ja myślę, ze bym Paulince kupiła taką kuchnie na 2 lub 3 urodziny.
 
Do góry