reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek : przygotownia i pomysły

Madzieńka

MaMusia IgoRka :)
Dołączył(a)
5 Marzec 2010
Postów
285
Miasto
Chorzów
Dziewczyny zakładam nowy wątek na temat roczku. Już niedługo się posypią imprezki dlatego myślę żeby pisać tu o pomysłach na ten wielki dzień :D Jak to będzie wyglądało, jakie menu, prezenty no itd.
Ja właśnie nie mam jeszcze żadnego pomysłu wiem tylko że będą balony i fajny torcik hehe
 
reklama
ja planuje skromna imprezke tylko dziadkowie i chrzestny, chrzestna nie da rady przyjechac mieszka na drugim koncu Polski. Balony, smieszne czapeczki, fajny torcik,kawka, ciacho, jakies drobne przekaski i do domu hehe a na prezent sama jeszcze niewiem co kupic :(
 
U nas będzie taka imprezka niby skromna z tym, że najbliższych osób to i tak nas będzie 18. Zaproszenie będzie od kawy i ciasta a potem obiadokolacja i tyle. A na prezent chyba mi się złożą na piaskownicę - fajna taka, drewniana, zamykana 2mx2m.
Aha! A msza roczkowa będzie 18 września a imprezka dopiero 25, bo tak mi się to ułożyło dziwnie i inaczej nie mogę
 
U nas msza roczkowa była już 15.08. Ola była bardzo grzeczna. Strasznie się tego obawiałam. Miała białą sukieneczkę, biało- srebrne rajstopki, biały swterek i kapelusik. Wyglądała ślicznie :p
Na mszy byli dziadkowie, chrzestni z rodzinkami i my. Po mszy zaprosiliśmy na kawę, ciacho i kolację.
Przygotowałam schab ze śliwkami z gotowca knorra i karkowkę z pieca też z gotowca z knorra ;) polecam, do tego frytki, ryż i surówki i sosik czosnkowy. Było nas 11 osób.
Resztę rodzinki zaprosiliśmy na 25.08 do restauracji gdzies mieliśmy wesele. Będzie w sumie ok. 25 osób. Musiałam ich wszystkich zaprosić, a w domu bym nie zmieściła. Na 15 nie udało mi się zarezerwować bo sezon weselny więc imprezka będzie w ten dzień w którym ma urodzinki.
 
my na roczek na wyjeździe będziemy więc młoda dostanie bagietkę z fetą i oliwkami a do tego świeczka :)
reasumując raczej nie będzie imprezy ani przed ani po
 
A MY ROCZEK chyba na to wygląda w plenerze tzn. w ogrodzie, już w tę sobotę:-) Planujemy grilla: kiełbaski, udka, karkóweczkę, rybkę, do tego jakieś suróweczki, tort oczywiście już zamówiony;-) i jakieś ciacho Teściowa dobre zrobi:-) Wedle pogody ma być 27 stopni więc miodziooo i oby tak było:-) Osób będzie ok. 17- najbliższa rodzina plus chrzestni, dla znajomych zrobimy potem małe party;-)
 
My tez mielismy leciec na wakacje, ale jednak moja mama pzylatuje do nas, wiec urodzinki zrobimy w ogrodzie jak bedzie ladnie, a wakacje odlozymy najwyzej na moje urodziny :-) czyli poczatek pazdziernika, albo Amelke zostawimy z moja mama i polecimy sami na pare dni, tylko nie wiem czy bede umiala zostawic tak moje dzieciatko.

Kurcze to juz rok, ciezko mi w to uwierzyc...
 
U NAS BĘDĄ HELLOKITUSIOWE URODZINKI :-) Nawet torta zamówiłam z wizerunkiem hello kitty :p poza tym baloniki i talerzyki i kubeczki itp z hello kitty.. to dla dzieciakó.. a dorośli wiadomo.. grill, piwko itp :-)

Poza tym Hania będzie obchodzić razem z imieninami mojego dziadka.. jej narodziny tez świętowała cała rodzinka na imieninach dziadka heheh :-) Więc będzie miała duuuuuużo gości, a imprezka wyjdzie taniej bo nie całe koszta będziemy pokrywac :-)
 
reklama
Do góry