reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek - tuż tuż pierwsze urodzinki naszych skarbów

My pierwsze urodziny Zuzi spędzimy w Rzymie :-) ale po powrocie na pewno zrobimy jakieś przyjęcie ja chciałabym na ogrodzie ale trudno przewidzieć jaka będzie pogoda więc przypuszczam że skończy się na tym że przyjęcie zrobimy w restauracji u mojej mamy przyznam że to najbardziej wygodne wyjście bo nie będę musiała nic przygotowywać no i nie będzie mnie to nic kosztować:cool2:
 
reklama
My pierwsze urodziny Zuzi spędzimy w Rzymie :-) ale po powrocie na pewno zrobimy jakieś przyjęcie ja chciałabym na ogrodzie ale trudno przewidzieć jaka będzie pogoda więc przypuszczam że skończy się na tym że przyjęcie zrobimy w restauracji u mojej mamy przyznam że to najbardziej wygodne wyjście bo nie będę musiała nic przygotowywać no i nie będzie mnie to nic kosztować:cool2:
Ty dopiero masz fajnie. Właśnie odbyłyśmy rozmowę organizyzacyjną z teściową i stwierdziłyśmy,że robimy w domu. U mnie mieści się 12 osób. Najwyżej jakąś komodę wyniesiemy do pralni i tyle. Tak sobie myślę,że chyba chrzestny z narzeczoną nie dojedzie,bo oni tydzień po roczku mają ślub. Obiło mi się o uszy,że panieńskie robią. Zobaczymy. Oczywiście babcia Gabrysia powiedziała,że ona też coś zrobi, już ma uszykowane dla Matusia węgorze na galart i torta zamawia ona.
 
My roczek na pewno będziemy robić w domu tylko zastanawiamy się jeszcze nad cateringiem bo na chrzcinach mieliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni:tak: wszystko przywiozą już gotowe na talerzach tylko na stól ukladać:-)
a gości będzie 13 doroslych i 7 dzieci :cool2:
 
ja jeszcze nie myślałam o roczku :szok:
bedziemy chyba obchodzić we trójkę, kupie jakiś bajerancki tort i tyle
2 dni wcześniej wrócimy z wakacji wiec raczej nie bedzie czasu na wyjazd do rodziny i imprezowanie a do nas zapewne nikt nie przyjedzie:-:)no::no:
 
My roczek na pewno będziemy robić w domu tylko zastanawiamy się jeszcze nad cateringiem bo na chrzcinach mieliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni:tak: wszystko przywiozą już gotowe na talerzach tylko na stól ukladać:-)
a gości będzie 13 doroslych i 7 dzieci :cool2:

monia, a taki catering to jakie koszty, orientacyjnie oczywiscie:-)
 
reklama
wlasnie tak mmysle, ze to nie tak malo, bo ja za chrzciny w lokalu placilam 50zl/osoba, tylko nasze byly napoje, wodka i owoce. a jedzenia tez bylo pod dostatkiem, jeszcze do domu wzielam
 
Do góry