reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek - tuż tuż pierwsze urodzinki naszych skarbów

A u nas pół na pół, tzn. obiad w knajpce, a tort, desery, zakąski i grill w ogrodzie u rodzicow. Wlaśnie szukam jakiś fajnych przepisów na warzywa z grilla i na owocowe sałatki w arbuzowych łupinach:) Dzieci u nas niestety zaledwie dwójka, no ale jak się ma rodzeństwo starsze o 18 i 10 lat... Zabawa w wybieranie u nas jest od pokoleń, ale różaniec zastąpię książeczką do nabożeństwa, bo na 100% wybrałby różaniec...małe koraliki i do tego tak duuuużo:D A jak tylko któraś z cioć ma korale na sobie to od razu rączki wędrują w ich kierunku. U nas to już w przyszłym tygodniu tak, że na pewno zdam relacje:) I trzymajcie kciuki za pogodę nad morzem:)
 
reklama
A u nas pół na pół, tzn. obiad w knajpce, a tort, desery, zakąski i grill w ogrodzie u rodzicow. Wlaśnie szukam jakiś fajnych przepisów na warzywa z grilla i na owocowe sałatki w arbuzowych łupinach:) Dzieci u nas niestety zaledwie dwójka, no ale jak się ma rodzeństwo starsze o 18 i 10 lat... Zabawa w wybieranie u nas jest od pokoleń, ale różaniec zastąpię książeczką do nabożeństwa, bo na 100% wybrałby różaniec...małe koraliki i do tego tak duuuużo:D A jak tylko któraś z cioć ma korale na sobie to od razu rączki wędrują w ich kierunku. U nas to już w przyszłym tygodniu tak, że na pewno zdam relacje:) I trzymajcie kciuki za pogodę nad morzem:)

kciuki trzymamy mocniutko!!! i liczymy na opowiesci i zdjecia z tego wielkiego wydarzenia!!:tak::-D

z koralami u nas identycznie. ja mam juz niejedne zepsute przez te male raczki:-D:-D
 
A u nas pół na pół, tzn. obiad w knajpce, a tort, desery, zakąski i grill w ogrodzie u rodzicow. Wlaśnie szukam jakiś fajnych przepisów na warzywa z grilla i na owocowe sałatki w arbuzowych łupinach:) Dzieci u nas niestety zaledwie dwójka, no ale jak się ma rodzeństwo starsze o 18 i 10 lat... Zabawa w wybieranie u nas jest od pokoleń, ale różaniec zastąpię książeczką do nabożeństwa, bo na 100% wybrałby różaniec...małe koraliki i do tego tak duuuużo:D A jak tylko któraś z cioć ma korale na sobie to od razu rączki wędrują w ich kierunku. U nas to już w przyszłym tygodniu tak, że na pewno zdam relacje:) I trzymajcie kciuki za pogodę nad morzem:)

JA już trzymam w końcu to pierwszy roczniak u Wrześniątek i czekam na szczegółowa relację i fotki na zamkniętym ale super:-):-) jak to szybko zleciało rok :szok::-)a pamiętam jak siedziałam u mamy na urodzinkach i dostałam zdjęcie Tymusia powiem Ci szczerze że poleciały mi łezki hmmm a to już rok.
Cieszę się że się odezwałaś.
 
Maraniko - wlasnie ogaldam fotki na NK...jaki Tymonek juz duzy i sliczny...i jakie ma dluuugasne wloski.:tak::-)
Plizzz nie zapomnij wkleic kilka zdjec 1 urodzin najstarszego "wrzesniatka":-)
 
ja juz gdzies wczesniej mowilam jak widze amandy roczek- baloniki, grill na ogrodzie,czapeczki dla dzieci, tort duzy da wzystkich plus jeden malutki dla amandy,zeby mogla sobie w nim pogrzebac :-)ale roczek urzadzimy w polsce z rodzina, wiec mysle, ze raczej pojdziemy do restauracji,a torta zamowie.Po powrocie zrobie maly roczek dla znajomych z dziecmi, ale nie w postaci grilla, tylko raczej upieke torta i zaprosze na kawe.
 
MAraniko jak przygotowania ? Wielka impreza już za 2 dni:-)

LArcia
zazdroszczę imprezy w ogrodzie:-) u nas to raczej nie wypali bo pod koniec września to pogoda raczej nie dopisze.
 
Co do tortu urodzinowego. Moja mam piecze pyszne i piękne tory, więc i małemu na roczek też zrobi.
Maja na 1 urodziny miała zwykły okrągły tort, na 2 już wymysliłam, że będzie to pociąg, na 3 Kubuś Puchatek a na 4 tort w kształcie lalki barbi, już kiedyś wklejałam

Wczoraj siedziałam i szukałam w internecie kształtu na tort Adasia i jeszcze nie wybrałam. Polecam stronę.CUKIERNIA A. Cieślikowski - Torty, tort, ciasta, torty dla dzieci, torty weselne, tort weselny, torty urodzinowe, torty na zamówienie, ciastka, torty dla dziecka, torty dla dorosłych, ciasto, pączki, makowce, torty dziecięce, torty na wieczór panieński, ciasta na zamówienie - Warszawa Mokotów i Ursynów

Agrafis - Torty
 
Ostatnia edycja:
Już coraz bliżej do pierwszych urodzinek naszych pociech.
Jakie plany?
W gronie rodzinnym czy jakiś bal dla dzieci?
Skromnie czy raczej z wielką pompą?
Jakieś pomysły na tort?
Tak pytam bo jeszcze takiej imprezki nie robiłam :-):-) każda rada mile widziana.

A znacie taki zwyczaj że kładzie się kilka rzeczy na krzesełku ( różaniec, długopis, kieliszek i takie tam ) i co dziecko wybierze to wróży mu przyszłość ? Wiem że u nas coś takiego kiedyś było ale czy jeszcze gdzieś są jakieś zwyczaje???
W sumie jeszcze nie myślałam nad tym, w jaki sposób uczcić tę ważną rocznicę. Z Kubą nie było problemu, bo urodzony w lipcu i akurat byliśmy na wakacjach w domku nad zalewem nieopodal Zgorzelca. Zrobiliśmy grilla, dziadkowie z obu stron przyjechali z tortem, czapeczkami i balonikami. Był bardzo miło, bo pogoda dopisała. A Tymek przecież z końca września, więc pewnie pogoda nie będzie na tyle łaskawa, żeby pójść na łatwiznę i urządzić imprezę na działce. Zatem pewnie coś skromnego wykombinujemy w domu. Tort zwykle kupuję gotowy ale może tym razem coś bardziej sympatycznego wymyślę.

Maraniko - już jutro święto Tymonka, korzystając z okazji składam najserdeczniejsze życzenia dla twojego dzielnego bohatera - duuużo zdrówka i uśmiechów, żeby kolejny rok życia był spokojniejszy, radośniejszy i pełen ciekawych wydarzeń zarówno dla małego jubilata jak i dla jego mamy! Więcej w odpowiednim wątku, hi hi. No i mam nadzieję, że urodzinki się udadzą!
 
reklama
Maraniko - chyba Cie tu myslami sciagnelysmy, ja tez myslalam o tym ze jutro Twoj ubiegloroczny imieninowy prezent obchodzi urodzinki :-D

Nuska - My tez dajemy do wybrania te rozne przedmioty, po czym malo kto pamieta co jakie dziecko wybralo. Na szczescie mam "ksiege dziecka" w ktorej sie zapisuje takie wydarzenia.

Nuska, Hruda, Maraniko - myslalam o jakims wrzesien party, w polowie wrzesnia. Co Wy na to? Moze pojedziemy doCentrum Edwarda w Gdansku. Jest tam taki placyk zabaw dla niemowlaczkow, duzo rozniastych przyrzadow i zabawek.
 
Do góry