reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek - tuż tuż pierwsze urodzinki naszych skarbów

Pewnie już się powtarzam ale byłoby miło gdybyście o prezentach na roczek pisały tutaj bo będzie mi później łatwiej odszukać a to zawsze może się przydać jak nie dla mojego szkraba to może w przyszłości będę gdzieś szła na roczek i będzie sciaga jak znalazł a na głównym to będzie ciężko odszukać. No chyba że to problem to nie nalegam ale jakbyście mogły .......hihihi

Moniu
pomysł ze zjeżdżalnią super też będziemy taką kupować ale dopiero w przyszłym roku bo na razie Igor za mały i szkoda mi żeby się niszczyła przez zimę ale u Ciebie to co innego bo i starsze dziecię skorzysta .
 
reklama
ok to od teraz będziemy pisać na tym wątku o prezentach i pomyslach na prezent:tak:
a tą zjężdżalnie to my będziemy kupować na jesień ale D zrobi to dopiero na wiosne więc przez zime będzie leżeć w garażu a chcemy kupić ją zaraz po urodzinkach
 
Monia zjeżdżalnie będziecie robić na wiosnę to tak jak my :tak:
Majandra fajny ten rowerek

Agulka to pewnie o tym mówił mój mąż bo od jakiegoś czasu ciągle gada o jakimś samochodziku gdzie mały może siedzieć a on nim sterować tylko się zastanawiam komu sprawi większą frajdę ta zabawka Igorkowi czy tatusiowi:-D:-D:-D:-D och Ci "faceci" wieczne dzieci ;-):-)
 
dobra dziewczyny a teraz moze jakies propozycje dla dziewczynek...
rowerek i autko sterowane odpada rowerek hani dostanie na 2 urodzinki maz tez myslal by kupic teraz ale stwierdzilismy ze i tak teraz na nim jezdzic nie bedzie to prezent za rok bedzie miala
 
Mi chodzi po głowie samochodzik,ale na akumulator. Wiem,że jeszcze teraz jest za mały,ale jak tak momyśleć to w zasadzie na roczek są takie duuuże prezenty. Zaraz pooglądam sobie z tych droższych cudeniek
 
reklama
Do góry