reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek - tuż tuż pierwsze urodzinki naszych skarbów

reklama
Nuśka u nas sąsiad ( mały....no i duży) ma takiego, to widzę, że Filipek zadowolony jest. A Adaś jak widzi to piszczy.

O to Igorkowi też się pewnie spodoba bo on uwielbia takie samochodziki co się wrzuca 1zł lub 2zł i to tak się buja i buczy wiecie o co mi chodzi no nie:-) stoją często w centrach handlowych.

Klavell ten domek do skakania co pokazuje Agulka jest super też mi się podoba fajna rzecz a tak w ogóle to wydaje mi się że dla dziewczynkami to łatwiej coś wybrać
 
Mateusz też uwielbia te samochodziki. Najfajniejsze są z 2 kierownicami.
Właśnie jestem na allegro i jest kilka samochodzików dopiero wystawionych. Zaczynają od 1zł, nowe, 3 lub 4 dni do końca. Licytujemy? Ciekawe na ilu się skończy
 
reklama
Do góry