reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż (PIERWSZE URODZINKI)

Iwonko, Krecik ma racje, to Wy zawsze bedziecie ze szkrabkiem i jestescie dla siebie najwazniejsi. Mamusie masz kochaną :) A jedzonko zawsze mozna dluzej jesc :)
Nam zostało rowniez duzo jedzonka to wczoraj zrobilam poprawiny i zaprosilam sasiadow :) Kaja spala na noc a my odpoczywalismy w ogrodzie przy zapachu jedzonka z grilla.
 
reklama
Wlasnie wrocilam z pracy(nocna zmiana:(:()..z wielka torba prezentow dla Brianka od dziewczym z pracy..to sie jutro ucieszy:)nowe ubrana..kocyk...zestaw do piasku i duuuzo drobiazgow...kochane sa:):tak:
 
Iwonko to bardzo miłe ,że koleżanki z pracy pamiętały:-):tak:..przykre,żę najbliższa rodzina zawodzi czasami..:-(

Ja jestem w trakcie szykowania imprezki i już zaczynam mieć stresa:tak:..robimy jednak grill u mojej cioci bo my niestety nie mamy warunków w bloku..mam nadzieję,że pogoda dopisze bo coś się psuć zaczyna..do soboty już nie wiele czasu a ja jeszcze daleko w polu...ech fajnie,że macie to juz za sobą oczywiście ten stres bo sama imprezka to wielka przyjemność..:-)

nie dam rady odnieść się do wcześniejszych postów bo wpadłam na chwilkę ale po imprezce nadrobię zaległości..
 
U nas obędzie się niestety bez imprezy:-:)-(.Siostra wyjeżdża na urlop ,chrzestna zajęta (jest opiekunką cały tydzień) a i chrzestny zajęty.Trudno ,przecież nie bede zamawiać torta na dwie osoby ,odbijemy sobie to na urlopie.Od nas dostał samochodzik ,jeździk a od Kasi ,Grzesia i Mikołajka basen,więc nie jest źle:-)
 
Wiolu nic nie szkodzi ,ze bez imprezki.Najwazniejsze,ze pamietacie i dostal prezenty.To chyba jedyne co dziecko cieszy w dniu urodzin.A wczasy beda duzo lepsze od naszych nie zawsze dokonca udanych imprez;-)
 
Do góry