reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Iza ja właśnie dzisiaj podobny zakupiłam. Super zabawka: Pola w nim piszczała!! i tak się cieszyła:tak::tak::tak::-):-):-) aha, zwróć uwagę czy ma opcję melodyjek/muzyczki-jeśli Karolinka lubi-jeszcze bardziej jej się spodoba-w przypadku Poli-to ona po prostu skacze:tak::tak::tak::-D:-D:-D
 
reklama
Maarta a znajomi mają dokładnie ten sam:confused: Tą żabkę:confused:

Co do kartek to nie ma to jak papierowa, nie chodzi nawet o cenę kartek bo te są rożne ale głównie o znaczki jak sie to wszystko zsumuje to wychodzi niezła kwota.
 
Iza konkretnie znajomi maja innywzór tego rowerku ale reszta jest taka sama:-) Wczoraj tez widziałam w miescie dzieczyne która wiozła tak swoje dziecko:-) Pozniej mozna wszytsko poodczepiac i dziecko moze samo tym jezdzic:-) Sa jeszcze takie rowerki z daszkiem:-)
 
rowerek na full wypasie;-)
171437046_1
 
Maarta wiem właśnie ze są z daszkiem, ale zastanawiam się czy ten daszek jest potrzebny czy można się bez niego obejść, właśnie ten rowerek w carrefourze był taki, ale za bardzo mi się nie podobał a cena zabójcza a na allegro te daszkowe też mi się nie bardzo podobają. Jedynie te zabki bez daszków:happy:
 
Margarett prosze o opinie na temat fotelika jak juz go wypróbujesz!!! Tez koniecznie musze kupic, wcale sie na tym nie znam a w sklepie jak zawsze kit wciskają! A że ja na kity podatna jestem to się zawsze na coś nabieram i kupuje przedmiot z bajerami których nigdy nie wykorzystuje!!
Iza to fakt ze te na allegro jakies drogie rowerki, wczoraj w sklepie takiz z daszkiem widziałam za 85 zł:-)
 
Ja jak już pisałam my chcemy przyczepkę kupić już zaczynają się pokazywać bo wiosna wyszła.Cena nowego z atestami około 100euro
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry