reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Już po roczku :)
Jagoda postanowiła sprawić mamusi prezent i przespała całą noc bez pobudki :)
A potem zaczęło się szykowanie przyjęcia.
Oczywiście sałatki i kurczak ze śliwkami i pełno innych rzeczy do jedzenia.
No i tort. W końcu jednak mama mi zamówiła :) przynajmniej tego nie musiałam robić.
Babcia wzięła Jagodę na spacer, więc mięliśmy trochę spokoju w szykowaniu przyjęcia.
Gości miało być 3, ale oczywiście rodzinka się zwaliła (zawsze można na nich liczyć) i wszystkich było w sumie 13 (o proszę, jaka szczęśliwa liczba – właśnie się doliczyłam). Z czego była kuzynka Jagody, młodsza od niej o 2,5 tyg. i jej miesięczny wujek Antoś :)
Jagódka była super grzeczna i fajnie bawiła się z kuzynką. Wujka olała, bo jednak to jeszcze młodziak ;p
Świeczki na torcie nie zdmuchnęła, za to dobrała się do niego rączkami i trochę sama wyżarła. Na pewno jej smakował :)
A świeczkę zdmuchnęli rodzice.
Najlepszymi prezentami okazały się klocki i cymbałki. Od razu wiedziała, co się z nimi robi. Zdolna bestia :)
A ja się cieszę, że już po wszystkim. Na zorganizowanie przyjęcia mięliśmy jeden dzień, bo dzień wcześniej (wieczorem) wróciliśmy od mojej babci.
Grunt to znalezienie prostych przepisów na proste rzeczy :)


Bardzo dziękujemy za wszystkie karteczki - Jagodzie bardzo smakują ;p
 
Joaka super że już po imprezce.
Mnie ta imprezka jutro czeka i powiem szczerze nie mam pomysły co zrobić do jedzenia.
Tort mamy zamówiony jutro trzeba odebrać.
 
Rybciu to jezscze jeden dzien i wszystkie kwietniowe dzieciaczki skoncza juz roczek:-) :-) :-)
co do jedzenia to moze poszperaj w "jedzonku" na pewno cos ciekawego znajdziesz, ja polecam sałatke z ananasem i groszkiem, jest bardzo szybka i smaczna, nie pamietam która dziewczyna podala ten przepis.
 
Dokładnie jeszcze jeden dzień i nasze dzieciaczki będą już wszystkie roczniakami.
Jak na razie w planie mam do zrobienia sałatkę z torrtelini jest pycha klopsiki z pieczarkami trochę sałatki warzywnej parówki na ciepło i pomysły sie kończą
 
Ja polecam coś czego nie trzeba specjalnie długo kroić.
Najlepiej wszystko z puszek, słoików lub mrożonki.

I duuuużo sosu czosnkowego ;p do wszystkiego :)
 
Joaśka u mnie może być wszystko z puszek słoików tylko nie sosy czosnkowe nie przepadam za czosnkiem.
I wymyśliłam kupie jeszcze z dwa ciasta i coś na ciepło zrobię i koniec.
I tak nie będę mieć dużo gości.
 
U nas po imprezie zostało masę żarcia - człowiek zawsze robi za dużo i potem trzeba to jeść przez tydzień:tak: :tak: :tak: .

A ciasta to w ogóle zapomnieliśmy podać - tylko tort podaliśmy:-D :-D :-D . Mama nie mogła nam potem tego darować a nic nie powiedziała, bo myślała, że nie mamy ciasta i nie chciała nas wprawiać w zakłopotanie:-D :-D :-D .

Ale było takie urwanie głowy z Ingunią, która jest mamncórkiem i ciągle musiałam się nią zajmować i poświecać jej maksimum uwagi, że po prostu zapomniałam. A mój mąż zajmował się kuchnią i też nie pomyślał.

Dobrze, że o torcie sobie przypomniałam zanim goście wyszli:-) :-) .
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry