reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Właśnie znalazłam nowy wątek!!! tyle fajnych pomysłów a ja już na 2 dni mam imprezkę... szkoda, że wcześniej tu nie zaglądnęłam
No więc w piątek bedzie rodzinnie, dziadkowie, rodzeństwo, chrzestni. Dwa torty, orzechowy dla dorosłych a dla oliwki zrobi jakiś moja mama.
Dla znajomych będzie chyba 2 imprezka w niedzielę.
Co do prezentów to od nas dostanie rowerek - jeździk.
A i dziękujemy za pierwsze kartki! Oliwka każdą dokładnie czyta (niektóre próbowała zjeść ;-) )
 
Dziewczyny mam proźbę o potwierdzenie czy przyjdą kartki odemnie bo niestety lubią ginąć.Wysłałam kiedyś list do teściowej i później do mamy i oba zaginęły reszta dochodziła ale te 2 nie.Dlatego proszę o potwierdzenie.Kartki wysyłam do wszystkich dzieciaczków których mam adres z majla.
 
Też nie mam pomysła na prezenta dla Misiaka :no:
Niestety jestem zboczona na punkcie książek i pewnie kupię mu jakąś grubaśną książkę z wierszami lub bajkami... :-D Z resztą widzę, że już teraz kupuję swojemu brzdącowi same książeczki :tak:
A co do urodzin... U nas wypadają w Wielką Sobotę w związku z tym imprezka będzie w niedzielę w Wielkanoc. Zobowiązałam się, że sama zorganizuję urodziny. Będzie to moja pierwsza tak duża impreza i pierwsze święta. Jestem przerażona!:szok:
 
zuczek wszystko sie uda ... a moze jednak ktos cos pomoze ???

jezeli zas chodzi o ksiazki to ja uwielbiam je kupowac dla michala ... mam ich taka mase ze kamilce juz pewnie nie bede musiala kupowac ... no moze takie bardziej dziewczece :)
 
Idzia, powiem tak - Teściowej nie dopuszczę do kuchni i organizacji, bo nie chcę mieć takiej schizy jak na chrzcinach. Więc powiedziałam basta, i ja robię. Trochę się boję, ale czuję że dam radę :happy: Z resztą biorę wolne na czwartek i piątek, więc jakoś to będzie. Poza tym już po będę miała wielką satysfakcję, że sobie poradziłam (tzn bardzo w to wierzę, że tak będzie).
 
zuczek oczywiscie ze sobie poradzisz :) tym bardziej ze beirzesz dodatkowo 2 dni wolnego - dobrze wszystko zaplanuj i bedzi ok :)
 
No a ja dzis kupilam prezent na roczek. Z bujaczka w koncu zrezygnowalismy nigdzie nie moglam go zobaczyc na zywo, wiec stwierdzilismy ze kupimy go za miesiac zeby nie odwalic lipy na urodziny jakby okazalo sie ze ten bujaczek to kiszka. Stanelo na stoliczku fisher price i dresikach Adidasa :-D tatus sie uparl ze synek na wyjazd w kwietniu (jedziemy na pare dni do Wladyslawowa) musi miec fajne ciuszki.
Wkleje pozniej fotki. Generalnie prawie godzine siedzialam w Mothercare gdzie najpierw piszczalam na dziale dla niemowlat ( tam wszystko takie malutkie ) i bylam na skraju placzu ze moj maluszek dopiero byl taki malutki a ja juz mu ciuszki na roczek kupuje, a pozniej maz mnie przepedzal z dzialu dla wiekszych dzieci bo mi same lapy lepcialy po kompleciki dla chlopcow takie fajne zeglarskie tlumaczac ze jeszcze ponad miesiac do wyjazdu i zeby na zapas nic nie brac bo znowu nakupuje a Kuba nawet nie zdarzy zalozyc bo wyrosnie, wiec tylko kupilam kapcie ;-)
 
Dawno tu nie zaglądałam, nie widziałam tego co napisała Woloszki odnośnie tych rowerków a już takowy zakupiłam. Zdjęcie w galerii, rączka jest w całości więc mam nadzieję ze nic się z nią nie stanie, no ale ten rowerek nie jest drogi więc myśle że też nie będzie specjalnie trwały. Mimo wszystko mam nadzieję, że w ładne, ciepłe dni zastąpi nam czasem wózek.

Zuczku ja też uwielbiam kupować książeczki :tak: a co do imprezki to na pewno wszystko się uda!!! Ja też jestem lekko przerażona naszą imprezką.

Magdaleona napisz jak się udały urodzinki Oliwki!!!
 
reklama
Żuczku na pewno imprezka wypali i z organizacją nie będziesz miała kłopotów.
Przede mną są dwie imprezki i to dokładnie miesiąc po miesiącu i też muszę
sama ją zorganizować.
A Magdaleona czekamy na relacje z Roczku Oliwki
Pokaz nam zdjęcia w galerii.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry