reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

roczek

kasia.883

Fanka BB :)
Miasto
Burgdorf
Wielki dzień mojej malej zgagi zbliża się wielkim krokami,a ze wypada on w środę wymyśliłam ze na kolacje zaserwuje zimna płytę,bo goście będą o rożnych porach.Chcialabym aby bylo kolorowo i apetycznie może któraś z was ma ciekawe przepisy???
Hmmm... nie wiem co wymyślić(poza standardem szyneczki,serek itp) na razie mam w planie:
- Roladkę serowa
- pastę jajeczna
- nadziewane pomidory
- nadziewane jajka
- jakaś sałatkę (jeszcze nie wiem jaka)
-pieczen rzymska z jajkiem
Bedzie jajcarsko:))
Czekam na ciekawe propozycje:-):-):-)

Ostatnia edycja:
reklama

iławianka

wrześniowa mama 2008
Miasto
Iława
A my jesteśmy po imprezie roczkowej. Wszystko wypadło dobrze, mała wybrała pieniążki i kieliszek:shocked2:. życzę udanych imprez roczkowych a Waszym maluszkom życzę dużo uśmiechów wspaniałych prezentów i samych radości. A to Julcia ze swoim ulubionym prezentem
2-glitery_pl-ilawianka-8577.jpg

ccaroline85

Mama Dawidka i Natalki :)
Miasto
Lidzbark Warmiński
A my jesteśmy po imprezie roczkowej. Wszystko wypadło dobrze, mała wybrała pieniążki i kieliszek:shocked2:. życzę udanych imprez roczkowych a Waszym maluszkom życzę dużo uśmiechów wspaniałych prezentów i samych radości. A to Julcia ze swoim ulubionym prezentem
2-glitery_pl-ilawianka-8577.jpg

Pięknie wygląda Julcia sto lat :)

U nas również urodziny wypadają w środę, ale planuję tylko przyjęcie na słodko :) Zrobię oczywiście torcik, jeszcze zastanawiam się nad wzorem, babeczki, jakieś ciasto upiekę, i takie kolorowe z galaretek i serków i myślę, że wystarczy. Który wzór bardziej wam się podoba ?

A co do prezentu Dawidek dostał już od babci i dziadka auto, jestem bardzo zadowolona, wsadzam Dawidka i nie potrzebny wózek, bardzo mu się podoba, chyba, że na drodze spotka psa to koniec wtedy sam chce iść :)

AUTKO - JEŻDZIK QUATRO CHICCO 4W1 WARSZAWA G-9 (727209110) - Aukcje internetowe Allegro

Załączniki

• 01017_d.jpg
    01017_d.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 148

brown.kate

Mama Misi i Kici
Miasto
Szkocja
Pięknie wygląda Julcia sto lat :)

U nas również urodziny wypadają w środę, ale planuję tylko przyjęcie na słodko :) Zrobię oczywiście torcik, jeszcze zastanawiam się nad wzorem, babeczki, jakieś ciasto upiekę, i takie kolorowe z galaretek i serków i myślę, że wystarczy. Który wzór bardziej wam się podoba ?

A co do prezentu Dawidek dostał już od babci i dziadka auto, jestem bardzo zadowolona, wsadzam Dawidka i nie potrzebny wózek, bardzo mu się podoba, chyba, że na drodze spotka psa to koniec wtedy sam chce iść :)

AUTKO - JEŻDZIK QUATRO CHICCO 4W1 WARSZAWA G-9 (727209110) - Aukcje internetowe Allegro

Krowka jest zabojcza:tak::-):-):-).
Autko tez super. Ja tez chce cos podobnego malej kupic, tylko ze rowerek, ale taki od 8 miesiaca zycia, co"rosnie" wraz z dzieckiem.

Ja tez planuje male przyjecie w domu. Bedzie tylko kilku dobrych znajomych. Torcik kupuje, ciasto tez......ostatnio nie lubie piec:-p. Moze jedno ciasto zrobie jak mi odbije, i salatke:cool2:.....

ilawianka - Julcia wyglada slicznie, a jakie ma fajne wloski, nie to co moj "prawie" lysolek:-D... Tez zycze 100 lat:-).

kasia.883

Fanka BB :)
Miasto
Burgdorf
My już po imprezie,goscie niedawno wyszli a solenizantka padła już o 18,mam nadzieje ze nie obudzi się o 4 nad ranem:baffled:.Ja tez już ledwo żyje,dobrze ze ta impreza już za nami

P.S A tak wyglądał torcik naszego Roczniaka :-)

Załączniki

• DSCF0886.jpg
    DSCF0886.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry