reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

roczek

Wielki dzień mojej malej zgagi zbliża się wielkim krokami,a ze wypada on w środę wymyśliłam ze na kolacje zaserwuje zimna płytę,bo goście będą o rożnych porach.Chcialabym aby bylo kolorowo i apetycznie może któraś z was ma ciekawe przepisy???
Hmmm... nie wiem co wymyślić(poza standardem szyneczki,serek itp) na razie mam w planie:
- Roladkę serowa
- pastę jajeczna
- nadziewane pomidory
- nadziewane jajka
- jakaś sałatkę (jeszcze nie wiem jaka)
-pieczen rzymska z jajkiem
Bedzie jajcarsko:))
Czekam na ciekawe propozycje:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A my jesteśmy po imprezie roczkowej. Wszystko wypadło dobrze, mała wybrała pieniążki i kieliszek:shocked2:. życzę udanych imprez roczkowych a Waszym maluszkom życzę dużo uśmiechów wspaniałych prezentów i samych radości. A to Julcia ze swoim ulubionym prezentem
2-glitery_pl-ilawianka-8577.jpg
 
A my jesteśmy po imprezie roczkowej. Wszystko wypadło dobrze, mała wybrała pieniążki i kieliszek:shocked2:. życzę udanych imprez roczkowych a Waszym maluszkom życzę dużo uśmiechów wspaniałych prezentów i samych radości. A to Julcia ze swoim ulubionym prezentem
2-glitery_pl-ilawianka-8577.jpg

Pięknie wygląda Julcia sto lat :)

U nas również urodziny wypadają w środę, ale planuję tylko przyjęcie na słodko :) Zrobię oczywiście torcik, jeszcze zastanawiam się nad wzorem, babeczki, jakieś ciasto upiekę, i takie kolorowe z galaretek i serków i myślę, że wystarczy. Który wzór bardziej wam się podoba ?

A co do prezentu Dawidek dostał już od babci i dziadka auto, jestem bardzo zadowolona, wsadzam Dawidka i nie potrzebny wózek, bardzo mu się podoba, chyba, że na drodze spotka psa to koniec wtedy sam chce iść :)

AUTKO - JEŻDZIK QUATRO CHICCO 4W1 WARSZAWA G-9 (727209110) - Aukcje internetowe Allegro
 

Załączniki

  • 01017_d.jpg
    01017_d.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 163
Pięknie wygląda Julcia sto lat :)

U nas również urodziny wypadają w środę, ale planuję tylko przyjęcie na słodko :) Zrobię oczywiście torcik, jeszcze zastanawiam się nad wzorem, babeczki, jakieś ciasto upiekę, i takie kolorowe z galaretek i serków i myślę, że wystarczy. Który wzór bardziej wam się podoba ?

A co do prezentu Dawidek dostał już od babci i dziadka auto, jestem bardzo zadowolona, wsadzam Dawidka i nie potrzebny wózek, bardzo mu się podoba, chyba, że na drodze spotka psa to koniec wtedy sam chce iść :)

AUTKO - JEŻDZIK QUATRO CHICCO 4W1 WARSZAWA G-9 (727209110) - Aukcje internetowe Allegro

Krowka jest zabojcza:tak::-):-):-).
Autko tez super. Ja tez chce cos podobnego malej kupic, tylko ze rowerek, ale taki od 8 miesiaca zycia, co"rosnie" wraz z dzieckiem.

Ja tez planuje male przyjecie w domu. Bedzie tylko kilku dobrych znajomych. Torcik kupuje, ciasto tez......ostatnio nie lubie piec:-p. Moze jedno ciasto zrobie jak mi odbije, i salatke:cool2:.....

ilawianka - Julcia wyglada slicznie, a jakie ma fajne wloski, nie to co moj "prawie" lysolek:-D... Tez zycze 100 lat:-).
 
My już po imprezie,goscie niedawno wyszli a solenizantka padła już o 18,mam nadzieje ze nie obudzi się o 4 nad ranem:baffled:.Ja tez już ledwo żyje,dobrze ze ta impreza już za nami

P.S A tak wyglądał torcik naszego Roczniaka :-)
 

Załączniki

  • DSCF0886.jpg
    DSCF0886.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 134
reklama
Do góry