reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

roczek

Dołączył(a)
15 Marzec 2008
Postów
3
witam wszystkie mamusie wrzesniowych dzieci. juz powoli zaczynam myslec o urodzinach mojej corki( 22 wrzesien). planujecie juz cos?gdzie bedziecie robic?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj tak roczek zbliża się wielkimi kroczkami :) na razie jeszcze nie myślę co i jak :) ale na pewno Dawid będzie miał swój torcik :) a zrobimy urodziny w domku, już w końcu w naszym własnym bo w sierpniu dostajemy mieszkanie.
 
My tez zrobimy impreze w domu;-) Mamy duzy dom wiec zaprosimy duzo znajomych z dzieciakami:-) Do tego torcik i jakies pysznosci sie wymysli i bedzie super:-D
 
No,no roczek,jak to szybko leci:-) aż szkoda:tak:.
My pierwsze urodziny Lilki zrobimy w na pewno w domu.Torcik już zamówiłam u cioci która jest cukiernikiem i piecze same pyszności w przeciwieństwie do mnie ja jestem beztalenciem w tej dziedzinie:-D.Gosci trochę będzie ale większość to rodzina.
 
A nasza rodzinka jest niestety daleko:-( Ale moze ewentualnie uda sie sciagnac chociaz jakas bacie na te roczek:-)
 
A nasza rodzinka jest niestety daleko:-( Ale moze ewentualnie uda sie sciagnac chociaz jakas bacie na te roczek:-)

nasza rodzinka tez daleko....zobaczymy sie 20 wrzesnia, ale tylko na skypie:-(.... Ale kilka przyszywanych cioc i wujkow zaprosimy do domku i torcik tez jakis pyszny trzeba wymyslec, choc pewnie kupny, bo matka to straszny len i beztalecie,... jesli chodzi o kuchnie:baffled::baffled::baffled:
 
My roczek w domciu z najbliższą rodziną (około 12 osób) na pewno baloniki i torcik (raczej kupny) a resztę ciast własnoręcznych i kawcia herbatka napoje. Nierobie żadnej większej wyżerki bo to święto mojego Skarba a nie wesele i najważniejsze żeby miło spędzić czas. Ewentualnie myślę o symbolicznej lampce szampana, ale zobaczymy jak wyjdzie. Dobrze że mam przed sobą jeszcze 2 miesiące do tego czasu.
 
ja tez w domu bede robic...najblizsza rodzina...tyle ze bede robic roczek łucji i 4 latka Igora razem ze wzgledu ze tylko 3 tyg miedzy jednymi a drugimi jest. No ale kazde z osobna bedzie mialo swoj tort :D
 
Ja również będę robić w domu a więc najbliższa rodzina i przyjaciele. Ale zaczynam myśleć już o menu. A czy u Was też jest tradycja że dziecko podczas roczku wybiera jakiś przedmiot - wróżba na życie?
 
reklama
U nas nie ma tej wróżby ale chętnie ja wprowadzę jeśli wytłumaczysz mi o co w niej chodzi,bo coś mi się o uszy obiło ale nie wiem dokładnie:-)
 
Do góry