reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

lolisza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Luty 2010
Postów
1 954
Miasto
Kraków
Wiem, że jeszcze troche czasu ale TEN dzień nieuchronnie się zbliża, jakieś pomysły może? Dziecięce menu, tort i organizacja samej imprezy? W domu czy w jakimś dziecięcym klubiku?
Natchnijcie mnie bo inwencji brak, jak znam życie czas szybko zleci i jak zwykle sie obudze z "reką w nocniku" i na szybko będe kombinować...
 
reklama
ja Olce robiłam w domu, w sumie byli tylko bliscy, chrześni, dziadkowie i my :-) A w sumie dodatkowych atrakcji prócz tortu, prezentów nie było. Olka miała frajdę z samej zabawy, były balony i serpentyny, a ona i tak od stoły nie odchodziła, bo ona lubi jeść.
 
Ja raczej o klubiku nie myslę na roczek,bo nie ma tyle maluszków w rodzinie,żeby coś takiego organizowac.Może na dwa latka to już bardziej,jak Amelka też będzie bardziej samodzielna i będzie mogła skorzystac z tych wszystkich urządzeń do zabaw.Ja chyba "pójdę na żywioł"- zaproszę rodzinke i frienda,zrobię torcik taki "lekki",żeby nawet bratanica mogła odrobinę spróbować,chyba jakieś sałatki,bo u nas w rodzinie wszyscy lubią,sery,owoce,może jakaś pieczeń albo kurczak w miodzie...generalnie za bardzo nie będe kulinarnie szaleć,bo nie mam zamiaru latać między kuchnią a gośćmi.Wolę posiedzieć i pogadac ze wszystkimi.A tak sobie pomyślałam,że moze jakiś fajny pokaz slajdów - wybrać trochę zdjęć- od noworodka do "roczniaczka",z jakąś odpowiednią muzyczką w tle:).I może każdemu w prezencie na pamiątkę zdjęcie rocznej Amelki w ramce?
 
Ja będę robić w domku. Będzie jakieś 13 osób z nami. Sporo ale już była taka impreza i wyszła super. Na pewno będą balony, serpentyny, trąbki i tort jakiś bardzo kolorowy. Dużo zdjęć i pięknych wspomnień :)
 
Ja też zdecydowanie w domu i na pewno "na słodko"-czyli tort,jakieś ciasto jeszcze,może jakieś ciastka itp. Na klub to jak dla mnie jest za wcześnie. Zresztą w klubie robię w tym roku po raz pierwszy Jakubowi:tak:.
 
ja roczek najprawdopodbniej zrobie u tesciowej bo ma dom z terenem i zrobie dziecinne jakies ozdoby, a tak to wielkiego grilla a dla dzieci slodkosci na tony :) bedzie nas chyba z 22 osoby.... wrr
 
Ja będę robić u siebie.Zaproszę najbliższą rodzinę,Chrzestnych Krzysia,czworo lub sześcioro znajomych.Będzie podobny skład jak na Chrzcinach,myślałam o tym aby nie podawać alkoholu,ale jeszcze nie wiem.Znając życie to ktoś coś przyniesie.A z jedzonka to standardowo-sałatki,wędliny,sery,ryba po grecku.Do tego jakieś 2 ciepłe dania,np skrzydełka,bigos.No i oczywiście słodkości i tort,raczej zamawiany,bo ja nie potrafię zrobić.Pokój w którym będzie impreza będzie w balonach,serpentynach,będą też kolorowe serwetki z kubusiem puchatkiem,pewnie coś jeszcze wymyślę.Jak byliśmy na roczku córeczki znajomych to ona miała taki kotylion przypięty do bluzeczki z jedyneczką.

A ja mam tez 2 pytania:

1) Czy będziecie dawać gościom zaproszenia?
2) Co myślicie o alkoholu na impezie dla dziecka,bo ja w sumie sama nie wiem.
 
reklama
W domu, jedni rodzice przywiozą wałówkę, drudzy tort, my zajmiemy się resztą (baloniki, ozdoby, zaproszenia). Oprócz dziadków będą chrzestni i może szwagierka z synem. Zakładam 11-13 osób.
Taki plan jest na dziś. A w praniu zobaczymy.



ALKOHOLU ZERO
 
Do góry