reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

forever_young

Niemłoda mama Młodej
Dołączył(a)
29 Sierpień 2010
Postów
4 928
Miasto
Warszawa
Temat który mi zaczyna chodzić po głowie w wannie. :happy2: Napewno wiem, że w sobotę ( akurat szczęśliwie tak wypada ), będą balony i tort z zaprzyjażnionej cukierni. I coś jeszcze na słodko oraz owoce. Lista gości niekrótka jak na tego rodzaju uroczystość, kto zechce to przyjdzie ale poprawin - o których pisał mi kolega w analogicznej sytuacji - nie będzie, bo się wszyscy umęczą łącznie z Młodą poza tym to nie dla gości impreza tylko dla Niej i wolnych terminów nie będzie. Ja tylko poproszę pogodę abym mogła część towarzystwa na taras relegować dla odgęszczenia.
 
reklama
ja już szukam insporacji na tort dla nas i dla Benia :) na pewno beda jakies sałatki owocowe i przegrychy dla maluchow.. biszkopty serki itd itp :) no i mam nadzieje ze rodzice przyjada i przyjeciele... tesciowa hmm niekoniecznie.. :-D
 
Hehe, ja jeszcze zupelnie nie myslalam o roczku malego. Za miesiac mloda ma urodziny i najpierw musze sie z nia uporac :-D
 
Forever...to dobrze, że nasze dziewczyny będą mialy roczek w sobotę (a rodziłyśmy w czwartek :-)). Sobota to taki fajny dzień na imprezkę. Będzie na pewno piękny truskawkowy tort, jakieś salatki owocowe i lody. Przyjdą na pewno moi rodzice, teściowa i trochę przyjaciół
 
Doris :-) - ano faktycznie, Julcia z Młodą to przecież siostry bliźniaczki :-D, i z wyglądu są podobne. Ale godzinowo Młoda młodsza - wieczorne Dziewczę :tak:. Sałatki owocowe powiadasza... :-p A masz jakieś sprawdzone przepisy bo ja raczej eksperymentuje w tym temacie nie na słodko. :sorry2:
 
u nas wciąż pozostaje problem lokalu... w knajpie nie chcę robić, bo nie chcę kończyć imprezy na obiedzie, a na zimną płytę w knajpie już nas nie stać. U nas w domu nie ma szans, za mało miejsca. Wcześniej myślałam o ogrodzie teściów eleganckim grillu ale teściowa chora, nie chcę jej obciążać. Więc póki co pomysłów brak.
 
Forever...sałatka owocowa to u mnie na imprezach dzieciowych główne danie - wszyscy uwielbiają (do miski wrzucasz: pokrojone na pół winogrona, banany, pomarańcze, brzoskwinie z puszki, ananasy (jak ktoś nie lubi to nie trzeba dawać), kiwi....owoce w dowolnych ilościach - zalezy ile chcesz mieć tej sałatki. Mieszasz wszystko i ja dodatkowo wyciskam do tego sok z połówki cytryny. Można przełozyć do pucharków i dodać bitą smietanę posypana platkami migdałów.

Trasia...u nas impreza bedzie w domu własnie ze względu na koszty. Teraz chrzciny mamy w lokalu i tania impreza to nie jest niestety....
 
doris my też chrzciny robiliśmy w lokalu, ale był właśnie tylko obiad i deser. No i chrzciny się w jakiś sposób zwracają, na roczek nie robi się chyba takich prezentów.
 
reklama
Do góry