reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

forever pewnie ze do mnie, nikt mi ni epowie, ze jest inaczej:-D
no i moja tesciowa pkazlala klase, zadzwonila i oznajmila, ze nie bedzie jej na urodzinach bo"tak sie jej poskładało", kobieta ma prawdziwy problem ze soba. na wszytskich jest poobrazana. najgozej wkurzyl mnie K, pytam sie go czy spytal o co jej chodzi a ten ze nie, zeby ja do nie zadzwonila i z nia porozmawiala. powiedzialam mu, ze chyba sobie ze mnie zartuje, i tak o to jest na mnie obrazony:no:
 
reklama
Agabre buziaki dla Hanuli!
marta Ty K to wychowaj trochę, nie dość, że jego matka fika, to on jeszcze Tobie zleca rozmawianie z nią i błaganie żeby przyszła...bez przesady. Jak moja teściowa po kłótni, a właściwie wymianie zdań ze mną powiedziała A, że zastanawia się czy na chrzciny przyjechać, to owszem - zadzwoniłam do niej i powiedziałam, że łaski nie robi, ale sprawia przykrość A...
 
dziekujemy :)) w pieron dzisiaj mam pracy do 12 dalam sobie czas na prace a potem sprzatanie i gotowaniw:tak:

plan jest taki :

dla dzieciakow strucla ktora moga zjesc na serkach danio i z gruszką

a dla dorosłych kupimy jakis tort - mam nadzieje ze cos kupimy bo nawet nie miałam czasu zamówić :)
 
reklama
Do góry