reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

reklama
Minia to znaczy, że widać tak ma być. Najwyraźniej takie dziewczyna ma zinteresowania:tak: . Moja Aga na pewno chwyci różaniec, bo uwielbia wszystkie koraliki i świecidełka.:-D :-D :-D
 
Podpowedzi są super :) Też zaczynam myśleć o niezapomnianych chwilach dla Kasi, choć faktycznie- może nic z tego nie zapamięta, a być może nawet, nie przepadając za tłumem będzie kapryśna i marudna jak na ostatniej imprezie rodzinnej... :no: Ale... narazie jestem dobrej myśli :-) U nas kładzie się do wyboru dla roczniaka pieniądz, różaniec, kieliszek, długopis albo książkę i dla dziewczynki jakieś "puzdereczko" albo ciuszek :eek: Jakbym miała obstawić: byłaby to moneta, albo jedną ręką chwyciła by jedną rzecz, a drugą inne ;-) :eek:
 
U nas będzie mnóstwo balonów :-) Poza tym grająca świeczka i tort ... No własnie tort ... Macie jakieś pomysły na tort dla bezmleczaka? A goście to chyba tylko dziadkowie. Nie mam zamiaru robić sobie "meksyku" w domu :-)
 
Dzięki Madzia za chęci :-) Bezmleczak nie jada jajek :-( Chyba, że samo żółtko. Obawiam sie, że jakby do tego torciku dodać samo żółtko, to będzie można z niego cegły lepić :-( Chyba pozostaje nam biszkopt czymś przełożony, to chyba nie tragedia :-)
 
No właśnie torcik. Postanowiłam zrobić coś sama i będzie to ciacho które bez obaw podam juniorowi: biszkopt przkładany kremem twarogowym lub galaretkami. Co do polewy chyba skuszę się na własnoręcznie robioną czekoladową. No i oczywiście napis muszę jeszcze wymyśleć....
 
Hej, my własnie wczoraj obmyslilismy plan urodzin - będą 3 tury, bo inaczej się goście nie pomieszczą :p Olkowe urodzinki są w dzień wolny (i zawsze będą :)) a w tym roku to w dodatku sobota, więc mamy do dyspozycji sobotę rano, po południu i jeszcze niedzielę (poprawiny;)) Co do tortu to miałam gdzieś przepisy na torty na pierwszy roczek(dla dzieciaczków), ale muszę poszukać, jak znajdę to się na pewno podzielę :) no i mam problem, bo w jednej turze gości będą dwie karmiące mamy, z czego jedna w ogóle nic prawie nie je, i nie mam pojęcia co im dobrego zrobić....
 
reklama
No właśnie ten tort.. żeby był dobry a jednocześnie taki który może jeść roczniak:) chyba ze drugi specjanie dla niej?? taki biszkopt to jest ok.. no nie? w końcu tam same jajka i mąka ale czym przełożyć? myslałam ze zrobię gęsty grysik i z masłam i cukrem wymieszam i bedzie dobre ( przepis na tzn. czeski placek) ale czy to bedzie innym smakowało? chyba że bita śmietatna, ale czy takie dzieci moga to jeść? Jowi nie ma skazy białkowej ale nie dawałam jej produktów z mleka:eek: sama nie wiem.. może trzeba zacząć twarożek kiedys próbowałam ale jej nie smakował... a budyń? budyń jest dobry do masy .. a zresztą czym ja sie przejmuje jak moja Jowi tylko podziubie jak zwykle i tak nie bedzie chciała za wiele...
 
Do góry