reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

No własnie cammi masz rację, nie ma co się przejmować tortem. Ja też chyba normalny zamówię w cukierni i tak mała nie będzie go chciała jeść, a jak zrobię bezmleczny to być może reszta gości będzie się męczyć dla idei :-)
 
reklama
A ja właśnie jestem taka, że wolę wszystko zaplanować :-) Dziś mam zamiar jeszcze kupić Marcie jakąś wystrzałową kreację. Pozostanie nam tylko ustalenie menu i zaproszenie gości :-)
 
Ja zrobiłam juz liste zakupowa aby niczego nie zapomniec:-) i juz powoli kupuje oczywiscie te rzeczy które mozna kupic wczesniej
 
No właśnie.... CO macie zamiar dziewczyny kupić na roczek jako prezent dla swoich pociech? My mamy kilka pomysłów: odkurzacz, bo Kasia odkurza domowym odkurzaczem (bierze rurę i w te i nazad :-D wczoraj widzieliśmy kotka, którego jak się pogłaszcze to miauczy, a Kasia za zwierzętami wręcz szaleje, albo pieska fisher price- ma go sąsiad i Kasia wpadając do niego do momu, pierwsze szuka go po pudłach, a że umie już biegać to go "myk" za sznurek, on na kułkach to się za nią toczy i ciągle szczeka... No i z pomysłów jest jeszcze coś muzycznego, np pianinko, czy coś... bo Kasia jednak bez muzyki obejść się nie może, gdy jest cicho- marudzi, a przy muzyce odrazu tańczy i coś tam "śpiewa"
 
Ja myślałam o jakimś stoliczku edukacyjnym, ale cholernie są drogie. Na pewno zabawka musi być taka, żeby małej duzo czasu zajęło jej "rozpracowywanie" :-) Pewnie pojedziemy z nią do sklepu i sama sobie coś wybierze :-)
 
ja tez nie mam pojęcia co do prezentu, dużo zabawek dostalismy od sąsiadki, a w sumie to wszystko leży, a mała bawi się wszystkim innym tylko nie zabawkami,

jest jedna zabawka o ktorej myslę: taki duży samochód, ale jeszcze zobaczymy
 
reklama
No właśnie Pycha. Ja też mam wrażenie, że co bym nie kupiła to i tak się tym moje dziecko dłużej nie zainteresuje. Taki etap. Wiem, że to kiedyś przejdzie. Najlepsze są "dorosłe" wiadra, lejki, łyżki i oczywiście mop dorwany gdzieś ukradkiem.
Z prezentem mam zatem niejaki problem. A! na pewno będzie rowerek, ale coś jeszcze muszę rodzince podpowiedzieć, bo wszyscy mnie molestują.
 
Do góry