reklama

Roczkowe Prezenty

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez ivka76, 20 Styczeń 2007.

1. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Dziewczyny co wymyśliłyście na prezenty roczkowe dla swoich Maluszków? Ja powiem szczerze, mam problem z wyborem, a na dodatek dziadkowie też czekają na prezentowe propozycje dla wnusia.
    Napiszcie co Wy macie w planach.

2. lolcia81

lolcia81 Podwójna szczęśliwa mama!

Ja nie mam pojęcia bo Mateusz wogóle nie chce bawić sie zabawkami

3. reklama
  4. magdalenaB

magdalenaB marcowa mama 06'

my mamy kilka opcji: jezdzik, konik na biegunach ale plastikowy, klocki drewniane... i narazie tyle pamietam ;-)

5. juz pisałam na watku urodzinkowym ktory założyłam ale sie powtorze ;-)

wybieram pomiedzy
    1 bransoletka na raczke
    2 bujanym konikiem tygryskiem czy czym takim
    3 wypasiona grajaco świecocą zabawką

babci z PL mowimy ze chcemy huśtawje ktora wiesza sie w drzwiach bo tu nie mozemy dostac i jak pojedziemy w kwietniu to odbierzemy:tak:

6. pytia

pytia Fanka BB :)

Ja ostatnio myślę o rowerku wielofunkcyjnym, czyli takim, który ma i pedały i podnóżki, pisała o nim tez aqua. Tylko nie wiem, na co powinnam zwrócić uwagę przy kupnie. Na Allegro tego mnóstwo, nie wiem, na co się zdecydować.

Rozważam też zakup fotelika na rower. Tylko w PL większość jest montowanych na bagażniku, a ja wolałabym taki z przodu. A co sądzicie o przyczepce, którą się wiezie za rowerem???

7. tereskaa

tereskaa Mamusie Marcowe '06

Pytia Ta Przyczepka To Super Pomysł............sama Sie Kiedys Na Nią Napaliłam ...tylko Miejsca Na Nia Nie Mam Buuuuuuuuuuu

8. pytia

pytia Fanka BB :)

Muszę poszukać tych przyczepek, bo na razie na Allegro nie znalazłam...

9. reklama
  10. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

Pytia: a te przyczepki są u nas dozwolone? bo w Niemczech można w nich przewozić dzieci wyłącznie pościeżkach rowerowych, a u nas toakowych niet.

my myślimy o kupnie jeździka z chicco

11. anian

anian Fanka BB :)

Kasiu, u mnie w mieście są ścieżki rowerowe. Fakt, że nie wielokilometrowe, ale zawsze:-D

Poleć forum