reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

Ivka - to super zaopatrzenie legowe macie. a jest gdzieś w sieci katalog lego?ja sie zastanawiam czy na urodziny wyciągać Titkowi kolejkę Thomasa zy poczekać jeszcze zpół roku. w sumie kolejka jest od lat3. ,
 
reklama
a ja mojemu Patryowi jakos własnie w tamtym roku....załozyłam łańcuszek i .....ku mojemu zdziwieniu ......chodzi w nim do tej pory .....ani razu nie chciał go sciagac ani nie urwał.... tfutfu:)
 
U nas lista prezentowa definitywnie zamknięta :-):

- teściowie lego duży plac budowy 4988
- moi rodzice takie coś: NAJ NAJ BOOMBOX PHILIPS AZ3830 MP3 USB WMA PILOT (322204049) - Aukcje internetowe Allegro w ramach walki z piętrzącymi się górami pojazdów :-D + puzzle i domino drewniane
- my bob budowniczy ze święcącą latarką - do przytulania i spania i plac budowy z dwoma pojazdami z boba

Muszę dokupić jeszcze jakiegoś kolorowego pen driva do tego sprzętu od dziadków i koniec dwulatkowych szaleństw :-D
 
a ja się mocno zastanawiam nad kupnem małego ... kotka:-)
rodzina na mnie krzywo patrzy trochę a ja wiem, że Maks by się bardzo cieszył:baffled:

podrzućcie jeszcze jakieś pomysły na prezenty, bo pojęcia nie mam:baffled:

ten zestaw do majsterkowania kati był SUPER ale obawiam się, że u nas takiego nie dostanę:confused:
 
Koga ja ciebie bardzo dobrze rozumiem bo ja tez chcialam malemu kupic zwierztako tylko ze malego pieska no i zastanawiam sie bo jak np bedzioemy gdzies jechac np do Polski to co zrobic z pieskiem?i to jest chyba najwieksze moje pytanie w tym wszytskim ale wiem ze jak maly mialby psiaka to by normalnie zwarjowal na jego punkcie!:-)
Myslimy tez o autku na akumulator i klockach duplo:blink: widzialam tutaj tylko jeden zestaw jakos trudno mi je wypatrzec w tym kraju no i mam upatrzona sliczna kurteczke na wiosne.
 
koga uważam, że pomysł z kotkiem jest po prostu genialny :-)

Szymon wychowuje się z naszym Maxem (co prawda teraz kot jest na wakacjach u moich rodziców), ale obaj rozumieją i dogadują się świetnie!

My mamy mieszankę kota w połowie norweskiego leśnego, ale jak masz sporo miejsca (a masz :-D) i trochę pieniędzy, to polecam kupić norweskiego leśnego - ze względu na niesamowity charakter.

Tak więc podsumowując, my z Szymkiem popieramy Twój pomysł kupienia kota :-)
 
myślałam raczej o dachowcu:-D - patrzyłam na ceny kotów, to na takiego rasowego mnie nie stać:-D, ale nie zaprzeczam, że są piękne - koleżnaka ma norweskiego i niebieskiego angielskiego czy jakoś tak:-p

maggusia - z kotem o tyle łatwiej, że na wakacje może zostać u rodzinki i nie sprawiać zbyt wiele problemów - chociaż mały piesek też pewnie nie:sorry2:, tyle ,że psy chyba bardziej przeżywają rozłąki:confused:

mąż ma tylko jedno ale - że czujki alarmu trzebaby pozmieniać na takie co nie ragują na drobne zwierzątka - ale mu mówiłam, że najwyżej podczas naszych nieobecności, jak Maks już pójdzie do przedszkola to kot by mógł zostawać na dworze a jak zimno to w garażu (ogrzewanym)

nie wiem też jak z kotami postępować - raczej tresować się ich chyba nie da, ale jak nauczyć załatwiania się do kuwety??? - trudnie to???
 
koga, :-D:-D:-D Niezły prezent. Jeśli Maksiu sie ucieszy, to nie patrz na reakcje rodzinki, kupcie mu :happy2:

Chociaż ja lubię psy w budach i koty na płotach :-D

Nieraz uświadamiam sobie, ze przyjdzie czas na zwierzęta w domu, na razie rybki nam wystarczają w zupełności. Teraz Karola męczy u mojej mamy Hajpka - pies...
"Tresuje" go, ale jak na nią zawarczy, to strasznie jej smutno i od razu płacze :-D
 
reklama
Do góry