reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

reklama
tereskaa teraz nie masz wyjścia - musisz myśleć nad następnym prezentem:-D
:-) ;-) :-D .......tak lolcia ......tylko fontanna z pileczkami ktora jakos po swietach na wyprzedazy kupilam tez miala byc na urodziny ;-) ;-) ....oj chyba patryk za dobrze ze mna ma ........odkladam sobie pieniadze np. na fryzjera ....a potem ide i kupuje za nie zabawke lub ubranko patrykowi.....
moj mąż jest na mnie:wściekła/y: :wściekła/y: ze tak robie(moja mama ...i siostrazreszta tez :wściekła/y: )..bo pozniej im gderam ze nie mam pieniedzy zeby sobie cos kupic itp
 
Teresska u mnie dokładnie to samo jak mam jakiś grosz odłożony na np.ubranko to zawsze znajdzie się coś fajniejszego dla Kuby a z prezentami robię też tak samo - jak juz jest to trzeba wyprobować a jak już dam Kubie to jak mam mu zabrać i schowac - bezsssensu więc trzeba kupić nowy - teraz z prezentem roczkowym wstrzymam sie do ostatniej chwili bo wiem,że nie dotrzyma do urodzin.
 
Teresska u mnie dokładnie to samo jak mam jakiś grosz odłożony na np.ubranko to zawsze znajdzie się coś fajniejszego dla Kuby a z prezentami robię też tak samo - jak juz jest to trzeba wyprobować a jak już dam Kubie to jak mam mu zabrać i schowac - bezsssensu więc trzeba kupić nowy - teraz z prezentem roczkowym wstrzymam sie do ostatniej chwili bo wiem,że nie dotrzyma do urodzin.


:-) :-) ;-) ....aqua.....fajnie że nie jestem sama :-) ;-)
 
reklama
Do góry