reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

chrzestnym Bartka podopowiadam by kupili dmuchawę z piłeczkami fishera

lun coś do manipulowania - obydwum moim facecikom się spodobaja takie zabawki :)
 
reklama

Załączniki

  • playskool.jpg
    playskool.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 58
o czymś takim właśnie myślałam tylk oja widziałąm fisher price - a że te zabawki fishera dla moich dzieci okazały się niezniszczale to za takimi sia oglądam...

pozostałe zabawki rozsypują sie w ich wspaniałaych rączkam w 3 sekundy...
 
azik ta akurat polecam patryk bardzo lubi sie nia bawic .........przyznam szczerze ze kupiłam ja jakis miesiac temu bo była na promocji .....no i oczywiscie patryk sie nia uwielbia bawic ......... hehehe a miała byc na urodziny:):)
 
Przyczepki chyba są dozwolone, przynajmniej nic nie słyszałam o żadnych zakazach. Moi znajomi jeżdżą juz z taką kilka lat.
Tylko mój praktyczny do bólu mąż mnie trochę ostudził, bo powiedział, że w naszym pagórkowatym terenie trochę trudno mi się będzie jeździć z taką przyczepką (waży 14 kg + waga dziecka).
A przyczepka wygląda tak:
__PRZYCZEPKA ROWEROWA / WÓZEK SPACERÓWKA - BCM__ (159065939) - Aukcje internetowe Allegro
 
No, podoba mi się, że można ją przerobic na wózek. Jak się jedzie np. na wakacje nie trzeba taszczyć i jednego i drugiego.
 
reklama
Do góry