reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

Ja nie będę wydziwiać ze strojem, a już na bank odpadają wynalazki typu krawat, muszka, kamizelka czy garniturek - nie lubię tego, nie podoba mi się u takich maluszków, więc nie zamierzam Szymona w to ubierać. Pewnie będą jakieś fajne gatki + body + bluza :-)
 
reklama
mi jakos nie podchodzi ten chodzik jezdzik nie wiem gdzie miłaby jeździc a tym jeździu u nas chodniki takie krzywe a po domu troche mało miejsca:tak:

co do ubioru to ja wykombinowałam sobie taki fajny stroj wrożki czy kogoś takiego

Angielska sukienka elf, wróżka ok 110/116/122 (159078111) - Aukcje internetowe Allegro

podobne ale to jeszcze nie to
i juz postanowiłam ze jej kupie taka sukienusie:tak:tutaj pełno takich rozmaitych kombinacji wcale nie dorogo:tak:
 
Pytia, o takim rowerku wczesniej pisałam - kupiłam Piotrkowi na urodziny i sprawdził się świetnie do tej pory zresztą - bo po odpieciu wszystkich zabezpieczeń jest to świetny rowerek dla 2-3 latka...
 
emcia,kasiula na ta chwile nie wyswietla mi stron:confused:
nie mam pojecia taki jezdzik z fishera ma,konika na biegunach ma(a mowilam zeby mikolaj przyniosl skromniejsze prezenty-niestety tata i wuja nie sluchali)
i teraz nie mam pojecia
zainspirowana sesja zdjeciowa azik pomyslalam o takowej-a prezenty typu autko dostanie od rodzinki
nie wiem pomysle ale zabawka odpada moze bujawka?
 
reklama
Sylwia mi wyświetla i niby jest ok zapisana nie wiem :confused:

KELTS no rcja ja tez tylko o takim troszke nizszym zeby mogla juz miec z niego pozytek:tak:

EMCIA u nas sie ta hustawka nie sprawdzila emi bardzo lubi sie huśtac na placu zabaw ale ta nasza na takim stojaku byla jakas dziwna nie ozena bylo jej rozchustac tylko jak raz popchnelam to od razu sie zatrzymywała
jakos nie wywolywala w emi szczegolnych emocji:eek:
 
Do góry