reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

reklama
wczoraj emi dostala prezenty urodzinowe bo urodziny w sumie w srode impreza w sobote a rodzice do soboty nie mieliby gdzie zrobic zakupow bo praca do pozna wiec wczoraj
od dziadkow dostała dmuchany basen i mase kolorowych piłeczek zajmuje pol pokoju ihihih
Shop for Nursery Play Centre with Ball Ramp. at Argos.co.uk


od chrzestnego chodzik jeździk
Shop for Fisher-Price Stride to Ride Walker. at Argos.co.uk


my kupilismy kolczyki takie tylko zamiast napisu jest kokardka
Shop for 9ct Gold Princess Creole Earrings. at Argos.co.uk

od cioci co z nami mieszka komplecik spodnie i bluzeczka
od kol z mieszka z moim bratem sukieneczke
 
Kasiula: bardzo fajny ten basenik.

my dziśdla Titka zamówiliśy prezent.

przyszły też zaproszenia roczkowe - są przecudne
 
Dzisiaj przyszły pierwsze karteczki urodzinowe - wiele radochy :-)

Kubas dostał też swoje pierwsze prezenty - oczywiście nie dało sie poczekac do 28-ego :tak:

od dziadków dostał - to oto cudeńko - jest zachwycony NOWY CHICCO SAMOCHODZIK-AUTO 4 W 1 + GRATIS ! (165815837) - Aukcje internetowe Allegro
- przez ten prezent mój pomysł rowerka zdeaktualizował się bo po co teraz dwa jexdziki ???? :-(

drugi mój pomysł na prezent - kurteczka na wiosne - zabrali drudzy dziadkowie i czarna rozpacz mnie dzisiaj ogarneła jak wyszłam na zakupy :baffled: - nie miałam kompletnie rzadnego pomysłu - bezsensu kupować kolejną zabawkę bo jest ich już cała masa i szczególnego zainteresowania Kuba nimi nie przejawia - ubranek ma całą szafe - więcej niż mama :sick: .......i w końcu kupiłam mu taka wielgachna książkę " Baśnie świata" z twardymi karteczkami i urządzenie do robiena baniek mydlanych - prezent podobał się - Kuba robił cudowne minki ja bańki znikały mu w rączkach :happy: a bajeczki lubimy czytać od samego poczatku.
 
aqua...super pomysł z ta ksiazeczka ...........my tez mamy cała mase ksiazeczek .....a ostatnio ogladałam w polskim sklepie tez baśnie ...tylko ze nie bylo z twardymi karteczkami :(:(..byłly takie ale tylko po angielsku .......a ja chce mu kupic polską ...bo tych po angielsku to ma bardzo duzo :)
 
ja od siebie i chrzestnego kupiłam szczeniaczka uczniaczka

a od dziadka garnuszek na klocuszek

a co do rowerku Jaskowego - to przy Piotrku sprawdził sie super - do zeszłej jesieni (teraz jest już za duży) - przeszliśmy wszystkie fazy w nim :)
ale niestety pare elementów nie przetrwało :)

ale Bartuś jeszcze pojeździ...
 
U nas sprawa z prezentami ma się tak:
- od dziadków z mojej strony jest już wózek tako sportster, a będzie jeszcze takie coś: LITTLE TIKES_ZESTAW KĄPIELOWY_ZUPEŁNA NOWOŚĆ! (168204255) - Aukcje internetowe Allegro

- od teściów będą pieniążki na wszystkie niezbędne szczepionki + takie cudo: Interaktywny stolik MY BABY -5 w1 OD JAZAKO-GWARAN (165393310) - Aukcje internetowe Allegro

Ja jak na razie zakupiłam: INTERAKTYWNA KSIĄZECZKA MY BABY OD JAZAKO (164678314) - Aukcje internetowe Allegro

Do prezentów od chrzestnych się nie wtrącam - kupią co będą chcieli :-) Podobnie jak koledzy Szymonka, których ma przybyc czterech razem z rodzicami.
 
oprocz wcziesniej wymienioych podarkow emi dostala jeszcze
bluzeczke
taka mate dluga na ktorej sa miejsca na stopki i i sa rozne odglosy jak dziecko staje
komplecik bluzeczke sukienusie katanke buciki kapelusz
 
reklama
Ja nie mam pojecia co mam kupic Kubie. Zabawki nie bardzo go interesują............. jeszcze mam troszke czasu. Rowerek który ma Jas Kubus dostal pod choinkę tylko zamiast myszki jest kaczuszka :) Naprawde super prezent. POlecam. Tyle ze juz moj Kubus nie chce w nim juz jezdzic bo cwaniak przeklada sobie nogi przez siodelko i chce wychodzic, ale za to lubi go sam pchac i wtedy ma dopiero zabawę. Ale mysle ze jak wyjdziemy na rowerek wiosną to w nim dluzej posiedzi;-)
 
Do góry