reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

koga chętnie służę kocimi radami :-)

A czystości kota uczyć nie trzeba, jak tylko zobaczy kuwetę, a nawet ledwo sam chodzi to już wie co tam trzeba robić, jak to zakopać po sobie :-D
 
reklama
hmm, ja mam 2 psy jak wiecie ale powiem wam ze nie polecam kupowania zwierzat dla dziecka w tym wieku.
Moje psy sa dorosle i juz wychowane, wiec to zupelnie co innego. No i sa to psy dla mnie.No i ja jestem na wychowawczym. Szczeniak potrzebuje bardzo duzo uwagi, ale doroslej osoby. Male dziecko jest czesto niedelikatne, nieprzewidywalne i jesli jeszcze czlowiek idzie do pracy to jak ma sie potem zajac jeszcze wychowywaniem i wyprowadzaniem psa?

Co do kota -moze byc OK, ale np. kot moich rodzicow w pewnym momencie zaczal sie zalatwiac na dywanach i parapetach. Kotka sasiadki, wczesniej zalatwiala sie do kuwety, ale tez w pewnym momencie zaczela sie zalatwiac na dywan. A z kotem jest tak, ze jak raz zrobi poza kuweta, to bardzo sie do tego miejsca przywiazuje i trudno go uduczyc.

No i jednak zwierze to nie zabawka. A nasze dzieci na razie wszystko traktuja jak zabawki.

Chociaz jestem zadowolona z relacji jakie panuja miedzy Ola a moimi psami.
 
Do góry