reklama

Roczkowe przyjęcia!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2008' rozpoczęty przez JuliaK, 17 Czerwiec 2009.

1. JuliaK

JuliaK Mamy lipcowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny.. prezenty prezentami ale powiedzcie mi co kombinujecie na te zbliżające się nam wszystkim dni...

Ja mam dużą rodzinę i to na miejscu którą wypada zaprosić ale sama nie wiem czy robić w domu czy gdzieś w lokalu czy też może na powietrzu... nie stać mnie za bardzo na lokal bo w końcu ile można... a 20 osób w domu nie pomieszczę... a to tylko najbliższa rodzina (dziadki, pradziadki itp)... z kolei na dwie tury to jakoś tak głupio :baffled::confused:

Powiedzcie co kombinujecie...

2. survivor26

survivor26 Mamy lipcowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Julia, ja rozważałam dwie opcje i gdyby dziadowstwo ciała nie dało, to bym tak zrobiła: 1 runda: dziadkowie wszyscy + starsza część rodziny i druga runda: chrzestni + przyjaciele. wyszło jak wyszło, mamy wszystko naraz i ja robię u mamy w ogrodzie. W razie gdyby pogoda nie dopisała to przeniesiemy się do domu, u niej więcej miejsca niż u nas.

Robię grilla, z tym, że myślę, żeby sporą część podszykować wcześniej i odgrzewać w mikrofali, żeby goście nie czekali godzinami na kiełbasę:-p Oprócz mięcha będą jakieś sałatki, torty (2 bo współnie z Laurą) do tego jakieś lekkie ciasto + piwko oraz soki i to wsio:tak:

Lokalu nie rozważałam, bo pomijając koszty, osobiście uważam, że robienie przyjęcia w knajpie dla rocznego dziecka to lekka przesada. To jest święto małej i ma mieć z niego maksymalnie wiele, a nie przewalać się ludziom pod nogami w restauracji:tak:

3. reklama
  4. pabla27

pabla27 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Julia - u nas też na świeżym powietrzu będzie i tylko taką opcję rozważam, bo ani u teściów ani u nas się gromada nie zmieści. U nas będzie też najbliższa rodzina - z nami 15 osób plus 6 dzieci od 8 lat do 4 mcy:-)
    i ja też na prosto - karkówka, kurczak, kiełbaski z 2 sałatki i wsio.....

5. kicrym

kicrym Mamy lipcowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My robimy skromnie w domu, bo nas bardzo mało, zero dzieci oprócz Kuby także nie mamy większego problemu. Na pewno coś na gorąco a potem na słodko i tyle:happy2:
    Jakbym miała większą ekipe to pewnie tez bym gdzieś na ogrodzie zrobiła tak jak surv i Pabla:tak:

6. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas na działce - sprawdza się taka impreza. I jednak będą 2 tury - tak jak miało byc u Surv, bo tak się złożyło, że ciężko w okresie wakacyjnym wszystkich do kupy zebrać

7. Andula

Andula Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas impressso rowniez na ogrodku:tak:Mam nadzieje ze pogoda dopisze.Dla dzieci(az 3) bedzie basen.Jedzonko grill i slodkosci wykorzystam przepisy Post i Izabelki :-)U nas bedzie tylko ok. 10-12 osob wiec duzo przygotowan nie bede miala:tak:

8. dorka28

dorka28 Mama Seby i Misi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas tak jak u Anduli 10-12 osob,dzieci (do 8lat)siedmioro:tak:
    A nad menu jeszcze nie myslalam. imprezka bedzie w domu:tak:

9. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my w domku,bo patrzac na pogode to by nici wyszly :no:
    oczywiscie ustroimy pokoj balonami i serpentynami, balony dla dzieci beda i czapeczki - obowiazkowo!!!! zaczniemy od tortu i kawy- ludzie beda po obiedzie, zaczynamy o 15; potem kapka alkoholu i jedzonko; dla dzieci muzyczka, bedzie fajnie, jak zawsze; pamietajcie o aparatach,zeby naladowac akumulatorki hihi i kamery kto ma ;-)
    a potem wybieranie, juz o tym pisalismy :-)

10. reklama
  11. kaja1978

kaja1978 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My robimy na działce! Napompujemy znowu (uff) zamek-trampolinę, mały basenik, rozłożymy namiot i dzieci z głowy:-D Już to przerabialiśmy na imieninkach małej i było ok!
    U nas będzie tylko 10 dorosłych i z Zosią 5 dzieci, a więc spokojnie! Planujemy podać tort, 2 ciasta, dla maluchów jakieś niezdrowe chipsy, żelki i inne "smakołyki", a dla dorosłych robię dwie sałatki i mój M. coś pokombinuje z mięsem na grillu, bo jako że mięsa nie jem, za to się nie biorę;-) No i owoce jakieś. Z alkoholu tylko piwko i wino w umiarkowanych ilościach (teście szybko się więc zwiną, bo dla nich impreza bez wódki to nie impreza a męczarnia). Jakoś się nie stresuję, choć przeżywam baaaardzo! Moja mama dziś kupiła małej jakiś wielki różowy pojazd, który sama odbierałam - 220 zl:szok: Przesada uważam, ale Zosia pewnie będzie zachwycona... Chcialam jakiś, bo na nowym mieszkaniu będzie miała gdzie szaleć, ale w tesco były za 35;-) No, ale chrzcin nie było, wiec przyoszczędzono:-D
    Aaa i zastawa (jednorazowa:-D) kubusiowa! Jutro zamawiam obrus, talerzyki, baloniki,itp. I pewnie będzie padać i wszystkie plany szlag trafi, tfu, tfu, tfu:wściekła/y:

12. kaja1978

kaja1978 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Izabelka - to wybieranie obowiązkowo! Ja juz wiem, co Zosia wybierze - kieliszek, bo ze szkłem ma mało do czynienia i bardzo ją kubki, talerzyki i szklaneczki ciągną:tak: Ani książka ani pieniążki nie wywołuja takiej reakcji. Nadzieja jeszcze w różańcu, bo tez lubi koraliki i łańcuszki:-D Muszę jakiś ciekawy skombinować, żeby była przewaga nad kieliszkiem;-)

Poleć forum