reklama

Roczne dziecko budzi sie w nocy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez amelia89, 21 Listopad 2014.

1. amelia89

amelia89 Początkująca w BB

Witam,
    od miesiaca córka budzi sie w nocy co pol godziny. biore ja na raczki i zasypia. odkładam ją do jej lozeczka i za chwile jest znowu to samo. Prosze o pomoc. czy corka jest przyzwyczaiona do rąk?????/ Macie jeskie rady jak ja tego oduczyc???Dodam ze córka jest dzieckiem bardzo aktywnym. Staramy sie trzymac jej rytm dnia taki sam.

2. olk86a

olk86a Fanka BB :)

To jak coś wymyślisz to napisz. Bo mój synek 1,5 roku też budzi się w nocy. Pomaga zasypianie i spanie w naszym łóżku.

3. reklama
  4. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Jak do tej pory spała to: może ząbkuje, może ma problemy zdrowotne, może coś ją uwiera, jest jej za zimno albo za gorąco, albo ma skok rozwojowy i obudził sie w niej lęk separacyjny. Opcji jest wiele.

olka86 - to przenieś dziecko do Was całkowicie. Niech z Wami śpi. A jak nie chcesz to nie ucz tego bo będzie tylko gorzej. Znam to z autopsji. Jak w nocy płacze to trzeba utulić, pokazać swoja obecność

5. amelia89

zabki wyszły ( ma 7) i chyba reszta na razie sie nie szykuje. Problemy zdrowotne. Ostatnio brzuszek ja bolał, wiec moze tu jest przyczyna.

6. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Akurat tu nie wiadomo. Mojemu synowi jak wyszły jedynki i dwójki to potem wyszła czwórka. Szok. A potem druga. Potem piątka. Trójki późno wyszły. Tak, że różnie może być. A jak brzuszek boli to sie budzi to fakt. zastanów się co dziecko je w ciagu dnia a zwłaszcza wieczorem. Co je tak wzdyma i trzeba to wyeliminować. Ja tez jak mnie boli brzuch albo mam za dużo gazów w jelitach to źle śpię i budze sie wiele razy w nocy a rano źle się czuję. Możesz jeszcze masować brzuszek.

7. amelia89

chodze do pracy ( niestety) i nie daje juz rady. biore ja do siebie do lozka. ale nad ranem staram sie odkładac.

Poleć forum