reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczne dziecko je tylko mleko

Dołączył(a)
19 Kwiecień 2020
Postów
1
Proszę o pomoc bo już nie mam siły. Mój synek ma rok i je tylko mleko.. Codziennie gotuje mu różne zupki,próbuje dawać mu to co sami jemy,ale nici... Wszystkim pluje,albo ucieka. Czasami tylko serek zje. Nie daje mu nic słodkiego,pije tylko wode... Nie umie nawet grzyźć przez to wszystko... Waga ok,samopoczucie jeszcze lepsze,lekarz nie widzi żadnych odchyleń w badaniach... Co robić,jestem zdesperowana...!
 
reklama
Rozwiązanie
Nie napisałaś ile to trwa :) ale rzeczywiście, może jakiś ząb wychodzi. Moje dziecko podczas ząbkowania przez około 3 tygodnie chciało tylko pierś. Też byłam mega załamana.. trzeba to po prostu przeczekać
U mnie córeczka była na samym mleku jak rosły jej ząbki, wszystko inne nie wchodziło w gre, trwało to moze z 2 tygodnie. Potem wracał apetyt i było Ok. Oczywiście do pojawienia sie kolejnego zeba. Nie wiem ile u ciebie to juz trwa. Moze chociaż kaszkę ma mleku przyjmie. Ja poprostu odpuściłam i czekałam aż przejdzie. Chociaż z pierwszym razem jak ty byłam załamana i nie wiedziałam co robić. Daj mu moze troszkę czasu.
 
Moja córka do 2 roku życia jadła wszystko co jej dałam, jak skończyła 2 latka piła tylko mleko. Nie chciała absolutnie nic innego chociarz wcześniej jadła wszystko. Lekarz muwił że jest to taki etap u dzieci jak mu się znudzi mleko wtedy i zje co innego, chociarz u mojej córki było bardzo ciężko i do tej pory z jedzeniem jest poprostu katastrofa. Ale myślę że to zależy już od dziecka. Najważniejsze to nie zmuszać bo wiem po sobie i tak nic to nie da
 
Nie napisałaś ile to trwa :) ale rzeczywiście, może jakiś ząb wychodzi. Moje dziecko podczas ząbkowania przez około 3 tygodnie chciało tylko pierś. Też byłam mega załamana.. trzeba to po prostu przeczekać
 
Rozwiązanie
Do góry