reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczne dziecko nie chce jeść

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć dziewczyny już nie wiem co ma robić, moje ponad roczne dziecko nic nie chce jeść. Zje parę gruzów i za chwilę wyjmuje z buzi i pluje. Jedyne co zjada z chęcia to arbuz, do tej pory jadła normalnie śniadanie, obiad j kolację, a teraz parę gruzów i po jedzeniu. Co myślicie?
 
reklama
Rozwiązanie
Karmię jeszcze piersią, nawet parę razy dziennie. Tyle że do tej pory jadła nagle jakby zaczeła wybrzydzać bierze do buzi parę razy i pluje, ale woła "am" i nie wiem
Spróbuj może urozmaicić. Jecie to samo? [emoji6] I pozwól jeść samodzielnie.
Ile zje to zje.
Zobacz na YouTube serię Poranna melisa (prowadzi dietetyk dziecięcy). Dużo odcinków o tym dlaczego dzieci przestają jeść i co zrobić by zaczęły, co jest normalne a kiedy udać się do lekarza.

Tutaj przykładowy
Może upał i brak apetytu.
Może infekcja, może anemia.
A może po prostu taki etap, bo zapotrzebowanie spada. Kilka gryzów też jest ok.
Mleko pije?
Karmię jeszcze piersią, nawet parę razy dziennie. Tyle że do tej pory jadła nagle jakby zaczeła wybrzydzać bierze do buzi parę razy i pluje, ale woła "am" i nie wiem
 
Może upał i brak apetytu.
Może infekcja, może anemia.
A może po prostu taki etap, bo zapotrzebowanie spada. Kilka gryzów też jest ok.
Mleko pije?
Karmię jeszcze piersią, nawet parę razy dziennie. Tyle że do tej pory jadła normalnie jakby zaczeła wybrzydzać bierze do buzi parę razy i pluje, ale woła "am" i nie wiem
 
Karmię jeszcze piersią, nawet parę razy dziennie. Tyle że do tej pory jadła nagle jakby zaczeła wybrzydzać bierze do buzi parę razy i pluje, ale woła "am" i nie wiem
Spróbuj może urozmaicić. Jecie to samo? [emoji6] I pozwól jeść samodzielnie.
Ile zje to zje.
Zobacz na YouTube serię Poranna melisa (prowadzi dietetyk dziecięcy). Dużo odcinków o tym dlaczego dzieci przestają jeść i co zrobić by zaczęły, co jest normalne a kiedy udać się do lekarza.

Tutaj przykładowy
 
Rozwiązanie
Do góry