reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczniaki :)

magdas

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2009
Postów
231
Miasto
pomorze
Mam pomysł na fotki urodzinowe - każda niech doda tylko jedno zdjęcie z urodzin szkraba. Pamiętacie nasz album z fotkami usg, a potem z maluszkami świeżo po urodzeniu? Może wyjdzie coś wesołego ;) Album solenizantów i solenizantek :) Pozdrawiam!

u001.jpg
Dmuchamy świeczkę :)
(więcej fotek na facebooku)
 
reklama
ja wiem że macie coś podobnego na zamkniętym, ale ja na zamknięty wejść nie mogę bo "nie mam uprawnień" i pewnie nie wszystkie forumowiczki mogą tam wejść...
 
IMG_6167.jpgUdalo mi sie nareszcie wkleic fotke swojego Roczniaka. Siedzi sobie w krzesełku)
IMG_6113.jpgNie moglam sie oprzec zeby jeszcze tego nie wkleic...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry