reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczniaki :)

A ja zobaczyłam że u nas to obojętnie ile śpi w dzień to i tak w nocy różnie bywa :/ kurcze ja mojemu pampersa na noc nie zmieniam odkąd chyba 3 miesiące skończył [emoji23] a musisz jej zmieniać? Bo może ją to rozbudza?
Zmieniam jak jest konieczność A u niej jest bo potrafi z 3 litry dziennie wypic [emoji23][emoji23] i widzę że dzienne drzemki u mojej właśnie chyba sa problemem z wieczornym pójściem spać
 
reklama
A tak z innego kopyta :) co dajesz swojemu małemu do jedzenia tzn je już wszystko czy czegoś unikasz ?
 
O kurcze to rzeczywiście sporo pije [emoji50] A co jej dajesz do picia ?
Co do jedzenia. Mimo że mały był alergikiem to od początku nie bałam się dawać mu nowości. Ale takie " dorosłe " jedzenie to on tylko próbuje. Zje np 3 kęski schabowego czy pieczonego kurczaka. Niestety żeby zjadł więcej to trzeba go zabawiać. Najlepiej wchodzą kaszki, dlatego je je na śniadanie i kolację. Na obiad zupka do której dodaje różności ale zmiksowana bo taką lubi najbardziej. Podsumowując to jest na takim typowym dzieciowym jedzeniu. Gryźć potrafi bo np bez problemu gdyzie jabłko czy kromkę chleba ze skórą. Ma już sporo zębów. Ale zmiksowane szybciej mu wchodzi i póki co takie głównie je. Ogólnie to on nawet z butelki nie pije [emoji2] no i karmię go czasem nawet pół godziny. Sam jak by jadł to zjadły np pół bułki parówkę czy biszkopta i po kilka kęsów z naszych obiadów. Może jeść wszystko na co miałby ochotę, daje mu wszystkie owoce, cebulę, czosnek itp ale nie daję słodyczy i białego cukru. Czasem miód
 
O kurcze to rzeczywiście sporo pije [emoji50] A co jej dajesz do picia ?
Co do jedzenia. Mimo że mały był alergikiem to od początku nie bałam się dawać mu nowości. Ale takie " dorosłe " jedzenie to on tylko próbuje. Zje np 3 kęski schabowego czy pieczonego kurczaka. Niestety żeby zjadł więcej to trzeba go zabawiać. Najlepiej wchodzą kaszki, dlatego je je na śniadanie i kolację. Na obiad zupka do której dodaje różności ale zmiksowana bo taką lubi najbardziej. Podsumowując to jest na takim typowym dzieciowym jedzeniu. Gryźć potrafi bo np bez problemu gdyzie jabłko czy kromkę chleba ze skórą. Ma już sporo zębów. Ale zmiksowane szybciej mu wchodzi i póki co takie głównie je. Ogólnie to on nawet z butelki nie pije [emoji2] no i karmię go czasem nawet pół godziny. Sam jak by jadł to zjadły np pół bułki parówkę czy biszkopta i po kilka kęsów z naszych obiadów. Może jeść wszystko na co miałby ochotę, daje mu wszystkie owoce, cebulę, czosnek itp ale nie daję słodyczy i białego cukru. Czasem miód
Moja pije wszystko wodę herbatki soki własnej robott ... A je wszystkooo ale kaszek nie lubi pluje jak tylko probuje jej dac
 
Moja pije wszystko wodę herbatki soki własnej robott ... A je wszystkooo ale kaszek nie lubi pluje jak tylko probuje jej dac
A co je np na śniadanie ? I ile razu dziennie je ? Ja mojego karmię śniadaniem obiadem i kolacją. Podwieczorek je sam i po tych głównych posiłkach jak chce to też sam dojada
 
A co je np na śniadanie ? I ile razu dziennie je ? Ja mojego karmię śniadaniem obiadem i kolacją. Podwieczorek je sam i po tych głównych posiłkach jak chce to też sam dojada
Moja na ogół je to co ja czyli np kanapki jajecznicę :) między czasie coś se tak przekasi i obiad to co my :) itd. Ogólnie 3 stałe posiłki plus ze 4 przekąski :)
 
O kurcze to fajowo że je już to co wy...ja daje mojemu zmiksowane bo on i tak średnio chce jeść:\ ale jak już chce to daje mu wszystkiego próbować. Kilka razy zjadł np pół mielonego [emoji4] ostatnio pół udka z kurczaka. Zależy czy go najdzie na jedzenie [emoji16] a pije też to co Twoja i lubi bobofruty. Za to nie znosi jogurtów serkow itp. Choćby tona cukru tam była to pluje
 
A i strasznie uparty jest. Umie np pokazywać różne części ciała ale nie chce. Tylko czasem zrobi to o co poproszę. Ale wczoraj np spadł mi pomidor z kanapki. To wziął ręcznik papierowy i zaczął plamę wycierać [emoji50] A później poszedł otworzył szafkę pod zlewem i wyrzucił do kosza. Rozdziawiłam gębę ze zdziwienia bo nawet nie wiedzialam że wie co to kosz gdzie go mamy i po co. Dziś np znalazł gdzieś szczotke i zaczął mnie czesać. No fantastyczny jest [emoji16]
 
A moja corcie chyba chorubsko łapie bo ciągle kaszle i się budzi ciezka nocka się zapowiada
 
reklama
O kurcze to fajowo że je już to co wy...ja daje mojemu zmiksowane bo on i tak średnio chce jeść:\ ale jak już chce to daje mu wszystkiego próbować. Kilka razy zjadł np pół mielonego [emoji4] ostatnio pół udka z kurczaka. Zależy czy go najdzie na jedzenie [emoji16] a pije też to co Twoja i lubi bobofruty. Za to nie znosi jogurtów serkow itp. Choćby tona cukru tam była to pluje
Moja właśnie uwielbia jogurty serki
 
Do góry