reklama

Rocznik 1976

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez ivka76, 19 Maj 2008.

1. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Nie wiem czy przegapiłam czy też rzeczywiście nas, tzn. rocznika '76 nie ma.
    Pora więc nadrobić zaległości...

Jestem Iwona, a 22 września stuknie mi 32 lata :szok:

2. ada17

ada17 Fanka BB :)

Witaj IWONA- ja dolacze do ciebie,, mi 32 juz stuknelo w 5 czerwca,,
    ale chyba faktycznie nie ma tu juz takich struszek:-):-):-)
    pozdrawiam

3. reklama
  4. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Hej hej! Tylko nie staruszki!

Jestem Zuzia, rocznik 76, 4 sierpnia stuknie mi 32. Ale czuję się jak osiemnastka:-D i nie mogę się nadziwić że moja córka na jesień już do szkoły idzie. Pozdrawiam

5. Sensi

Sensi Mama po 30-dziestce:)

Witam! Kolejna z rocznika 76:happy2:
    Moje urodziny są 25 grudnia ( a dziecko urodziłam po 30-dziestce;-))

6. sewa

sewa mamuśka ;-)

Czesc dziewczyny!
    Ja tez jestem rocznik 1976 :tak: a 32 lata stukneko mi 26 maja :szok:;-)
    Jestem mama trzyletniego Jedrka. Od maja mieszkam w UK. Mam nadzieje, ze ten wateczek rozkreci sie i bedzie fajnie.
    Pozdrawiam!

Ostatnia edycja: 28 Lipiec 2008
  7. sewa

sewa mamuśka ;-)

Dziewczyny!!!!!!! Bo nam ledwie co zaczety wateczek na druga strone spada :-(

Gdzie sie podziewacie??????

8. ada17

Witajcie
    Tak szczerze to zapomnialam ze sie tu wpisalam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:,,ale juz jestem i nabrabiam zaleglosci:-)
    Sensi- ja tez pierwsze dzieko urodzilam po 30 , ale powiem ci ze wcalae nie zaluje tego poznego maciezynstwa,hhehehh tz mlodego:-):-):-) i ja sie pospieszylam bo juz mam dwojke, bo stwierdzilismy ze jekby tak planowac dopiero za 4-5 lat nstepne to juz bede za stara na takie ekscesy jakie dzieci potrafia dac;-);-),,Chociaz z drugiej strony to dwa lata to za mala roznica,,,,bo jest ciezko:szok:

Zuzkus- no ja przy tych moich dzieciakach to tez czuje sie jak osiemnastka kiedy musze biegac za tym straszym po parku,,to wtedy mysle ze ciagle jestem mloda, ale niestety kondycja juz nie ta:zawstydzona/y:;-):-)
    pozdrawiam was serdecznie i mysle ze sie wkoncu rozkrecimy , bo ja tu bede wpadac czesiej
    pappa

9. sewa

sewa mamuśka ;-)

U mnie w rubryce dziecko wpisuje jedno :tak::-D i chyba na tym zostanie. Chcialabym jeszcze jednego bobala, ale mam troche klopoty zdrowotne i ciezko byloby teraz o dzidziusia. Choc nie mowie nie...... moze za jakies 2 lata. Pozyjemy, zobaczymy.
    POzdrawiam wszyskie mauski z rocznika 76 :tak:

10. reklama
  11. ada17

sewa- ja tez chcial tylko jedno dziecko,,;-);-);-) ale pozniej sie okazalo ze jednak bedzie drugie:-D:-D;; chociaz nie bylo zupelnie planowane to jednak fajnie ze tak to wsyztsko wyszlo,, bo teraz to nie wyobrazam sobie zycia bez tej malej istotki jaka jest Julcia,,:-):-)
    A jak ci sie podoba w UK,, ???? bedziesz wracac do Polski??

12. sewa

sewa mamuśka ;-)

ada ja w UK jestem od maja. Dojechalam w koncu po 1,5 rocznej rozlace do meza. Nie mam zamiaru tu zostawac na stale :no: jest fajnie, zycie jakies takie latwiejsze, ale...... zawsze bede tu tylko emigrantka, a mnie to nie pasi :no: posiedze ok 2 lat i mam zamiar wrocic do PL jak Jedrek bedzie mial isc do szkoly.

Co do drugiego bobala. Takie wpadki sa najlepsze, bo jak czlowiek zaczyna sie zastanawiac..... to sam nie wie czego chce :sorry2:

Poleć forum