reklama

Rocznik 1977

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez joe alex, 7 Listopad 2008.

1. joe alex

joe alex Mamusia Tomka i Piotrusia

Dziewczyny, nie zauważyłam tu wątku rocznika 1977, więc łączmy się jeśli jest nas więcej. Mam na imię Karolina i urodziłam się 25 kwietnia (byczek).

2. slodzior

slodzior Początkująca w BB

Cześć Karolinko! Jestem strzelcem z '77 :-) To dobry pomysł z tym wątkiem fajnie będzie podyskutować z mamuśkami z naszego rocznika. ;-)
    Ja mam na imię Ewelina a mój synuś to Adaśko, ma teraz 2 latka i 5 m-cy... Niezły z niego łobuziak:rolleyes2: Ty masz już dwa szkraby i.... podziwiam... nie wiem czy sie odważę. Chciałabym żeby mały miał rodzeństwo ale panicznie się boję ze nie dam sobie rady...

3. reklama
  4. joe alex

joe alex Mamusia Tomka i Piotrusia

Cześć Ewelino. Fajnie, że się ktoś odezwał. Co do kolejnego dziecka to wiedziałam, że na pewno będę je miała. A co do strachu, to siedział gdzieś we mnie. Ale wierz mi, jak druga dzidzia się urodziła wszystko jakoś płynnie poszło. Nawet nie wiem, kiedy upłynęło te 9 miesięcy.

Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie.

Byłoby super, gdyby inne mamusie urodzone w 1977 roczku się też odezwały. niemożliwe jest, żebyśmy były tylko dwie.

Pozdrawiam.

5. slodzior

slodzior Początkująca w BB

Chyba jednak jesteśmy same na tym świecie hi hi hi;-)

6. Joanna MK

Joanna MK Mama wrześniowa 2005

Witam:-)
    ja tez z magicznego rocznika 77:-):tak::-)...7 marzec ...:-)
    na pewno jest nas wiecej...wiec odywajcie sie dziewczyny:sorry2:
    pozdrawiam:-)

7. osesek

osesek Zaciekawiona BB

A ja jestem 10 styczeń.:-)

8. ania7707

ania7707 Początkująca w BB

witajcie ja też do was dołanczam jestem z lipca (lew) mój synek ma 2latka

9. Agusia29

Agusia29 Mama lipcowa 06

Wita się rak z 4 lipca :-)

10. reklama
  11. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Ja jestem z listopada 77 i trudno w to uwierzyć, ale dopiero dziś namierzyłam, że taki wątek jest na forum.

Poleć forum