reklama

Rocznik 1978 - ZAPRASZAM!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Irlandia, 19 Wrzesień 2007.

1. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Tego chyba jeszcze na BB nie było. A jeśli bylo i się nie przyjęło, to wątek umrze smiercią naturalną. Zapraszam do rozmówek dziewczyny z rocznika 1978. Pogaduchy nie tylko o dzieciach... ;-):tak: W końcu w przyszłym roku czeka nas okrągła trzydziestka.
    Jakie macie plany, postanowienia, marzenia do spełnienia?
    Robice jakieś podsumowania, zastanawiacie się co dalej?
    A może to nie jest dla Was żaden przełom, tylko kolejne urodziny w kalendarzu.
    Zapraszam do rozmówek!

2. kocia

kocia Mama lipcowa'06 Fan(ka)

Witaj!!!Bo na razie jak widzę tylko do jednej,jeszcze,29 latki mogę się zwrócić!Mnie się tem wątek podoba!Tym vardziej,że założyła go osoba nie dość,że w moim wieku to jeszcze z moich okolic!!!To od czego zaczynamy???

3. reklama
  4. iwona.c28

iwona.c28 Mama Natali i Kuby

Hej dziewczyny:-). Ja tez ten rocznik:tak: W przyszlym roku mam zamiar zrobic sobie extra imprezke z okazji okraglych urodzinek. W koncu tylko raz w zyciu obchodzi sie 30 - ke!!:tak::tak::-D:-D Watek fajny - ciekawe czy sie przyjmie:confused:

5. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Ja również witam, dla mnie to będą chyba kolejne urodziny, ale odczuwam jakiś taki niedosyt, że na karku już tyle lat, a ja nic w swoim życiu nie osiągnęłam. Chyba mnie trochę zdołują te 30-te urodziny

6. Irlandia

Super!
    Już myślałam, że pomysł nie chwyci. Dawno tu nie zaglądałam a tu taka niespodzianka! Miło mi strasznie!

Ja mam już skarbonkę do której odkładam kaskę i mam postanowienie kupić sobie coś ekstra na pamiątke trzydziestych urodzin. No i planuję imprezę w plenerze, bo moje wypadają w sierpniu.

A czy myślicie, że to jakiś przełom, czy tylko kolejne urodziny. Czujecie się na te trzydzieści? Bo ja wogóle!:-D

7. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Do mnie to nie dociera że już taka stara jestem:-D:-D:-D
    W ogóle nie czuję się na tyle lat i ze względu na mój wygląd i moje zachowanie:-):-):-) I dopiero teraz uświadamiam sobie jak ten czas szybko leci i że już minęła moja wczesna młodość. chciałabym żeby na te moje urodzinki przyjechała moja jedyna siostra która mieszka na stałe we Włoszech to wtedy zrobiłybyśmy na pewno jakąś balangę:-D:-D:-D

8. Irlandia

Mnie też się to w głowie nie mieści.

Ani się nie widzę, nai nie czuję na prawie trzydzieści, zresztą z dumą stwierdzam, że wiele osób patrzy na mnie z niedowierzaniem jak im ówię który rocznik jestem. :-)

9. MariaOla

MariaOla Gość

oj anaconda, to chyba obie upijemy się na smutno,
    ja mam 30-stkę w lipcu.
    wogóle o tym nie myslę .... może nie nadejdzie :happy2:

10. reklama
  11. berni78

berni78 Mama grudniowa''04''

Witam rocznik78 się kłania.Ja też jakąs ekstra bibke bym chciała ale nie wiem czy wypali:happy: Ja to chyba z Was najstarsza bo mi już stuknie w styczniu 30-stka:szok:
    Akurat w styczniu będę na urlopie w Polsce to wraz ze znajomymi,rodziną cos wymyslę [​IMG]
    Pozdrowionka

12. Irlandia

Witam!
    Widzę, że nas coraz więcej. :-D Cieszę się!

MariaOla ja tam bym nie liczyła, ze nie przyjdzie! ;-) Trzeba się pogodzić i pomyśleć, że zamiast trójki na początku jest np dwójka. :-) Ja tam tak się czuję.

Zyczę miłego dnia. ja mam dziś popołudniówkę, zatem do południa pobawię się z Synkiem, bo jak wrócę wieczorem to będzie już spał. Nie mam nic do roboty to siedzimy, ja sobie klikam, Olo ogląda ksiązeczkę, czasem przyjdzie zapytać "A to?"
    Miły ranek, jeszcze śniadanka nie jadłam...

Poleć forum