reklama

Rocznik 1985

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Natalia85, 11 Listopad 2007.

1. Natalia85

Natalia85 Sierpniowa mama'07 mama Piotrusia

Troche nie pokoleji ale spróbuje...może też sie uda z rocznikiem 85:-)Ja mam na imie Natalia i skończyłam 27 lipca 22 lata:tak:

2. miskotka1

miskotka1 Zaciekawiona BB

CZESC NATALIA,JESTEM GOSIA I 29 LIPCA TAKŻE SKONCZYŁAM 22 LATA MAM ROCZNA CÓRKE GABI I MEZA PIOTRKA:-)

3. reklama
  4. Natalia85

Hej Gosia...super że sie odezwałaś:tak:bo juz mtyślałam że ten watek to całkowita klapa....widze że ty też z lipca;-)Ja mam synka Piotrka...a skąd jesteś?? Mam nadzieje że przyłacza sie jeszcze inne mamusie...:-Dbuziaki

5. IzaK

IzaK podwójnie szczęśliwa :)

No to i ja się przyłączę rocznik 85 (22.02).
    Witajcie mamuśki:-)

6. Natalia85

No to super juz jestesmy trzy mamuski:-D
    Dziewczyny zagladajcie częściej!!!!!!:-)
    Jestem pierwsza mamusia wsrod moich koleżanek(ktorym inne rzeczy w głowie :-p) więc ciesze sie że znalazłam takie forum gdzie moge porozmawiac o maluszkach , dowiedziec sie nowych rzeczy i troche czasem pomarudzić:-p
    Mam nadzieje ze przy drugim dziecku juz bede sie mogła umówic z jakąś kumpela na spacer z wózkiem:-D

7. luczynka

luczynka Mama Oliwci i Witusia :)

Hej!

Ja tez jestem Mama z rocznika '85 :-) Mam cudowna Córeczkę Oliwkę ktora ma juz rok i 3 miesiace :tak:

Mam nadzieje ze watek z naszym rocznikiem rozkreci sie bardziej bo bardzo mi brakuje "rozmow" z rowiesnicami, ktore sa w stanie mnie zrozumiec ;-)

Tak jak u Natalii-moje kolezanki tez jeszcze maja co innego w glowach :-(

8. IzaK

IzaK podwójnie szczęśliwa :)

O super super że jest nas coraz więcej :-)
    No niestety z koleżankami to i ja mam problem, bo one dzieci nie mają wiec to jest inny poziom, inne problemy, ale mam nadzieję ze bedziecie częściej zaglądać i wątek się rozkręci.
    Widziałam na forum jeszcze kilka dziewczyn z 85r ale nie mam pojęcia jak je tu zaprosić :confused:

Ostatnia edycja: 19 Kwiecień 2010
  9. Natalia85

Oj dawno tu nie zagladałam a widze że watek sie rozkręcił .SUPER:-D

mama Kubusia ja 3 tyg przed ciążą przeprowadziłam sie do Byd i tez nie mam tu zbyt wielu znajomych...nielicząć znajomych męża...no ale jakiejś koleżanki do pogaduch oczywiście mi brakuje...bo przyjaciółka studiuje w Olsztynie i rzadko sie widujemy:dry:

Szkoda że nie mieszkamy w jednym mieście zorganizowałybyśmy jakieś spotkanie:cool2:

10. reklama
  11. zanet

zanet Wdrożona(y)

Hej ja też się przyłączam 24,11,1985r, mam córeczke Milenke.

12. zanet

zanet Wdrożona(y)

U mnie większoś koleżanek ma już dzieci i mężów, na palcach moge policzyć które nie mają.
    Niestety wszystkie są zajęte wychowaniem tak jak ja, więc z rówieśnicami koleżankami żadko się widuje, wiadomo każdy ma swoje zajęcia.

Poleć forum