reklama

rocznik 1990

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez mili22101990, 20 Listopad 2010.

1. mili22101990

mili22101990 Początkująca w BB

Wpisy mam z rocznika 1990.Ja urodziłam się 22 października

2. chapicha

chapicha Mama na cały etat !

9 lipiec :))

Mam nadzieję, że jest nas więcej! :)

Pozdrawiam :)

3. reklama
  4. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

Hej ja urodzona 12 kwietnia :)

5. BlackWizard

BlackWizard Fanka BB :)

I ja też '90 :-) 4 grudzień :-)

6. mili22101990

mili22101990 Początkująca w BB

co was skłoniła do zostania mamą w tak młodym wieku?I jak jest to postrzegane przez innych

7. umi2

umi2 Fanka BB :)

Witam rocznik 90, 2 luty:-)

8. chapicha

chapicha Mama na cały etat !

Mili w naszym przypadku to raczej nie było planowane:), no ale cieszę się, że jest jak jest :)

A co do postrzegania przez innych... Nikt nie miał żadnego "ale"... Rodzice w szoku, zarówno moi jak i męża ale dobrze przyjęli dobrą wiadomość:). Z klasy gimnazjalnej na 20 dziewcząt 7 już urodziło a jedna jest z tego co widzę w ciąży! :) I wszystkie jeden rocznik:)

9. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

no u mnie też Kacper nie był planowany ale bardzo się ciesze żę tak się stało :) co do innych to z klasy jestem pierwsza która została mamą ale nie spotkałam się nigdy z jakaś nie miłą wypowiedzią na temat mój i mojego brzusia :)

10. reklama
  11. milusia21

milusia21 Fanka BB :)

witam i ja chyba najstarsza miesiącowo,bo 25.01
    Dzieciaki(bliźniaki)urosziłam majac lat 2o i uważam że to super wiek na rodzenie dzieci, ja zawsze chciałam być młodą mamusią:-D a że Bóg skserował prośbe to co innego:-D

12. kreatorka

kreatorka Mama Niny i Blanki :)

To i ja tu zajrzę :-D czekamy z Milusia w takim razie na inne mamy, bo wątek jakby wygasł :-p
    Ja jestem z 14 czerwca, córeczkę urodziłam 6 czerwca to się jeszcze załapałam mając 19 lat :-)

Milusia- już dawno miałam Cię zapytać, czemu nie masz suwaczka z urodzinkami Szymka i Kuby?

Poleć forum