reklama

Rocznik 79

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez mija79, 11 Listopad 2007.

1. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Witam.
    Zauwazyłam że rocznik nas poprzedzający przyjął się ,więc może i nam się uda.Wiem,że jest kilka mamuś w tym roczniku, więc zapraszam do pisania. Co osiągnełyśmy w swym dotychczasowym życiu?Czy spełniły się nasze marzenia? Czy macie obawy przew wkroczeniem w wiek zaczynający się liczbą 3?

2. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

hej

nie ma nikogo z 79 roku??? :szok:

ja mam jeszcze wiele marzeń do spełnienia, czuję sie jakbym miała 18 lat :tak::-)

3. reklama
  4. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Ja jestem.
    dziewczyny założyły wątek rocznik 71-79 reaktywacja i tam większość pisze.
    Ja tam jestem jednak nowa(większość dziewczyn sie tam zna) i mało pamiętają o nowych,większość rozmawia ze sobą starymi znajomymi.
    Pycha skąd jesteś?

5. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

widziałam tamten watek, ale tez zuważyłam, że tam sa dziewczyny, które się juz długo znają

a ja jestem z małego miasteczka - Strzelce Krajeńskie- w lubuskim, to jest koło Gorzowa Wielkopolskiego

6. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Ja mieszkam 30 km od łodzi.Też nie za duże miasteczko,ale powiatem jest.:-p Pycha siedzisz w domu czy pracujesz? Ja córcie zostawiłam w 11 miesiącu życie i poszłam zarabiać.Teraz mam już urlop.

7. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

siedze w domu, ale raczej nie z wyboru, bo miałam taka sytuacje, ze jakbym wróciła po macierzyńskim, to i tak by mnie zwolnili, więc postanowiłam wykorzystac to i w maju 2008r. konczy mi sie drugi rok wychowawczego, (ale jakby co to mogę wziąć jeszcze rok), ale chyba wolę wrócić, wtedy mnie zwolnia, a ja będe miec rok zasiłku, a przez ten czas napewno coś znajde
    w sumie to mysle o drugim dziecku, ale mamy nie załatwione pewne ważne sprawy i na razie nie możemy sie zdecydowac :-(

mija a teraz na jakim jestes urlopie??? na wychowawczym???

8. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Nie na normalnym wypoczynkowym. W sierpniu poszłam do pracy.

Ostatnia edycja: 9 Czerwiec 2010
  9. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

no to w sumie dobrze ci sie to ułozyło :tak:

a twoje maleństwo jak ma na imie???

10. reklama
  11. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Patrysia.Zrobiła mi prezent i urodziła się w moje urodziny.:tak::-)Twoja córcia jak ma na imię? Odpukując jak narazie mimo częstej zmiany pracy miałam szczęście do szybkiego znalezienia następnej.

Ostatnia edycja: 9 Czerwiec 2010
  12. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

ja mam Maje i urodziła sie w zaduszki 2 listopada :-D
    a twoja córci fajna datę sobie wybrała :tak:

ja raczej tez nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem pracy, ale kilka dni temu rozmawiałam z kolezanka, która szuka pracy i mówi, że nic nie ma :no:
    ja do pracy dojeżdżałam prawie 40 km i teraz wolałabym znaleźć sobie coś na miejscu

mija a ty co robisz??? fajna masz prace???
    bo ja pracowałam w mleczarni w dziale handlu i marketingu, ale to była czas jak jedna mleczarnia połączyła sie z druga, wiec było koszmarnie, musiałam jeżdzić po klientach i mówić np. dlaczego nie ma już tej śmietany, a jest inna gorsza, że oni nie chcą tych produktów nowych, tylko te stare, które wycofano, noż normalnie tragedia była :no: ale predzej przed połączeniem było fajnie, siedziałam sobie w biurze i to tu na miejscu, nie musiałam dojeżdżac, wyszłam sobie o 6:45 i byłam na miejscu na czas

Poleć forum