reklama

Rocznik 87'

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez fanta20062, 15 Lipiec 2011.

1. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Witam!
    Widzę, że prawie wszytskie roczniki są ale nie ma 87'.
    Z tego co się orientuję sporo osób jest z tego właśnie rocznika :-).
    Zacznę od tego, że ja jestem z 2 września.

2. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

i ja mogę dołączyć do tego rocznika :) jestem z 12 kwietnia :)

pozdrawiam :)

3. reklama
  4. miliaa

miliaa Fanka BB :)

ja tez jestem z tego pieknego rocznika :D widze, ze wy juz po staraniach o dzidzie? ja dopiero zaczynam, 3majcie kciuki ! :)

5. Jadźka87

Jadźka87 Mamusia Kacperka

Hej Hej!
    Ja też z tego rocznika :-) z 15.10 :-)

6. fanta20062

Witam Was wszystkie dziewczyny ciężarówka, miliaa <powodzenia w staraniach> i Kasia!
    Fajnie, że jest już nas tyle :tak::-). Puki co zajrzę do Was dopiero w poniedziałek, jak narazie próbuję się sama wyleczyć, bo chyba mam anginę :baffled:. Miłego weekendu!

7. 2mycha1

2mycha1 Fanka BB :)

no to i ja dołączam :-) jestem z 26.04

8. fanta20062

Witam kolejną kobietkę z rocznika 87 :tak:. 2mycha1, gratuluję brzuszka :tak:.
    Może każda teraz napiszę coś o sobie? Co Wy na to babeczki? :happy:
    Więc skoro już zaczełam, to dokończę.
    Wszystkie jesteśmy w tym samym wieku więc wiek swój pominę :-D. Jestem mamą małego Jakuba i od dwóch lat szczęścliwą żoną zwariowanego faceta. Lubię czytać książki, poznawać nowych ludzi, zaglądać na BB :-), kocham być mamą i czuję się spełniona w tym co robię <mimo iż nie jestem od 2 lat czynna zawodowo> :tak:. Staramy się z mężem o kredyt i spełniamy nasze marzenie związane z mieszkankiem. Nie wiem co dalej napisać więc teraz może Wasza kolej?
    Pozdrawiam życząc miłego dnia!

9. Naila

Naila Fanka BB :)

To ja rowniez sie Witam :-) Poki co bede chyba najstarsza 18.01.87
    Jak widac po suwaczku czekam z niecierpliwoscia na porod i juz sie doczekac nie moge. Tak jak u Ciebie fanta bedzie maly Kubus :):) Mieszkam w Austrii, a dokladnie w stolicy :)
    Rowniez teraz nie jestem czynna zawodowo ( z wiadomych przyczyn;-)) Tak poza tym to nie wyrozniam sie niczym szczegolnym, lubie czasem cos poczytac, porobic wlasnorecznie - np powyszwac. moim nalogiem jest chyba komputer i internet :-D Bez niego chyba nie umialabym funkcjonowac :p:p ale pewnie przy dzidzi sie to zmieni:-D aaa i jeszcze jeden nalog - kawka z mleczkiem MIAAAMM :tak:

10. reklama
  11. fanta20062

Witam Cię Naila :tak:. Zdecydowanie wygląda na to, że jesteś najstarsza, jak na razie :-D. Widzę, wg sówaczka, że mały Kubuś ma się urodzić już jutro :tak:. Ja swojego przenosiłam dobre dwa tygodnie. Zresztą nigdy nic nie wiadomo więc życzę Ci pomyślnego rozwiązania :tak:. Tak jak Ty lubię czytać książki, zdolności manualnych niestaty nie posiadam ;-). Siedzę w domu z małym i imam się różnych zajęć żeby nie zwariować :tak:. Zapraszam Cię na wątek: http://www.babyboom.pl/forum/mamy-bedace-w-domu-f123/mamy-siedzace-w-domach-z-dziecmi-3423/. Jak znajdziesz czas, to zajrzyj do Nas :tak:. Pozdrawiam serdecznie :-)

12. Naila

Naila Fanka BB :)

Mi tez sie zdaje, ze malego przenosze, dzis bylam na kontorli i co...? maly sobie grzecznie siedzi w brzuszku i chyba mu sie za bardzo nie spieszy... Takze pozostalo mi czekac dalej...
    Drugi watek tez zapewne odwiedze, dzieki :)
    Pozdrawiam i milego dzionka zycze :)

Poleć forum