reklama

Rocznik 91

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez eve19, 19 Grudzień 2010.

1. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

Tego rocznika jeszcze nie ma a wiem,że na forum jest dużo dziewczyn w moim wieku ;-) to ja zaczne urodzilam się 10lipca :-)
    teraz czekamy na inne mamy :tak:

2. wyjatkowaonaa

wyjatkowaonaa Gość

Ja jestem z 89r ale za to widze ,że my z tego samego miasta :D:-)

3. reklama
  4. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

heh milo w koncu kogos spotkac z kutna ;) pozdrawiam a jak u was pogoda itd

5. wyjatkowaonaa

wyjatkowaonaa Gość

Tutaj pogoda moim zdaniem straszna.ślisko jest, jutro ma być 0 stopni.Czekam na wiosnę. :)

Nasz dzieci z tego samego miesiąca nawet.;P;-)

Rodziłaś w PL czy w UK?

Jak Ci się żyje poza naszym miastem?Pewnie o niebo lepiej. :):-)

6. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

szkoda ,ze w polsce nie jestem :-( bo kutno to taka pol wiocha ale sympatyczna hehe
    rzeczywiście rok roznicy jest hehe
    ja rodzilam w UK nie chcialam rodzic w kutnie nie mam zaufania do lekarzy ,nie podoba mi sie personel i wogole samo wejscie do tego szpitala dla mnie jest tragedia kojarzy mi sie z pozegnaniem zycia wiadomo czemu to wykanczalnia :-(
    w UK zyje sie dobrze tylko zawsze brakuje rodziny i najblizszych w szczegolnosci wyjsc na spacerki i dobrego jedzenia tutaj jest katastrofa z jedzeniem nic tak naprawde dobrego nie ma a jak jest to w koncu sie przejada i sie juz na to patrzec nie da:dry:
    a w kutnie kilka fajnych knajpek jest gdzie mozna dobrze zjesc heh
    a ty z ktorych rejomow jestes kutna wiem kutno male ale wiesz ja to jakos nie za szczegolnie nawiazuje kontakty z kutnowiankami bo wiadomo jakie sa niektore nie musze mowic na forum heh

7. kechu

kechu Fanka BB :)

Moze jakos rozruszamy ten watek? Co wy na to? Sa jakies dziewczyny z rocznika 91?
    Ja jestem z 22 lutego 1991 i jestem mama prawie 19 miesiecznego Nikodema :)

Poleć forum