mademoiselle
Fanka BB :)
Napisałam WIOLI, że jeśli nie ma w domu nebulizatora i kogoś kto mógłby dawać Franiowi zastrzyki, to lepiej niech zostaną w szpitalu...lekarze szybko to opanują. Kurde no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biedny ten maluszek :-( Płakać mi się chce na samą myśl, że znowu SZPITAL
(((

:-):-) A Ty jakie byś chciała? Które?
no taka burza przeszła, że aż się Maniek uspokoił
)))))) Siedzi jak trusia