• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Napisałam WIOLI, że jeśli nie ma w domu nebulizatora i kogoś kto mógłby dawać Franiowi zastrzyki, to lepiej niech zostaną w szpitalu...lekarze szybko to opanują. Kurde no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biedny ten maluszek :-( Płakać mi się chce na samą myśl, że znowu SZPITAL :((((
 
reklama
jej ... co za pech :(((((((((((
biedny franus .... biedna wiolka :(((((((((((((((((
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((


made : pikne te obrazki.... sama mam ochote zamowic, ale sie wstydam narzucac :zawstydzona/y:
 
jos - ja Ci się narzucałam :-p:-):-) A Ty jakie byś chciała? Które?
A Wy w ogóle widziałyście karteczkę jaką dostał Remiś na roczek?


Straciłam internet :szok: no taka burza przeszła, że aż się Maniek uspokoił :-D)))))) Siedzi jak trusia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry