reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Paulina - naprawde fajna jest! :-) A oklad mam nadzieje, ze szybko ukoi bol! I faktycznie, dobrze, ze to nie byla Maja, choc i Ciebie mi szkoda... Auc!
 
reklama
Jestem wedle obietnicy.
Synuś potknął się i uderzył w kant ławy. Ma dziąsełko nad ząbkami rozcięte :( Czekaliśmy ze spaniem, aby zobaczyć jak ząbki i zachowanie małego i niestety jedziemy na IP- opuchlizna na pół buźki, krwi i płaczu ogrom, ząbki się ruszają a mały nie chce jeść :((
 
Libby o rany!! :szok: Kurczę, napisz koniecznie, co z Wami! Jejku, aż mnie zmroziło, jak sobie wyobraziłam tę sytuację... :szok: Mam nadzieję, że na IP zaradzą i pomogą i że to nic poważnego nie spowodowało...:no: Zdrówka!!!

Paulina z chęcią bym w pakowaniu pomogła, żebyś tak się nie musiała denerwować tym :-) No ale z Małżem pakowanie na pewno przyjemniejsze... ;-)

Wiola
i jak z Franiem u lekarza?

Mary
świetna ta miarka :-) Kurczę, czasem żałuję, że Młoda jeszcze z nami w sypialni mieszka, bo już chętnie bym jej pokoik urządziła... Ale technicznie jeszcze jakiś czas się nie da... :-( No ale jak już się uda, to miarka taka na pewno też się pojawi :-)


Ja dzisiaj totalnie wsiąkłam w sprawy ogródkowe, płot pomalowany, porządków ciąg dalszy, kupione płotki... Jeszcze trochę, a będzie wyglądał jak z filmów ;-)
 
Dzien dobry i milego dnia!

Libby - jeju, ogromnie wspolczuje tej sytuacji! Mam nadzieje, ze udalo sie opanowac sytuacje! Sciskam mocno! Biedny Twoj chlopczyk..

Sergeevna - przyjdzie na to czas, a w miedzyczasie mozesz sobie przemyslec i zaplanowac, jak chcesz Gabi urzadzic pokoik. Ja uwielbiam takie rzeczy! :-)

Paulina - jak tam po ukaszeniu? Lepiej juz?

Emyly - no wlasnie niby tylko zaslonki, a od razu inaczej! :-)


Milego dnia wszystkim!
My dzis wybieramy sie do miasta obok, M. na spotkanie, a ja obleciec wielki outlet. :-D

Milego dnia!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry