• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
BUNIU taki znowu duży to on nie jest:-D 2 łazienki, bo każda na innym piętrze. usze kupic nowy kabelek, bo zgubiłam ten. Dom kupiliśmy, za polowe ceny, bo dach trzeba było uszczelnić.
 
reklama
Hej hej, Szkraby!

zabka_2_brokatowa.gif


Witam się porannie :tak: U mnie dzisiaj ładna pogoda, dzień się zapowiada słonecznie :laugh2: No i sen miałam fantastyczny - śniło mi się, że wygrałam milion w totka...


21.gif

 
SERGEENA sny sie przypominaja po czasie, a jak nie to 4 tez dobra. Miliona nie zdobedziesz ale moze pare tysi.:-D
 
reklama
papa motylku :*

A no sęk w tym, że muszę się przespacerować do kolektury i wysłać w loterii Euromilion's, bo tutaj Totolotka nie ma :P Ale zasady podobne :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry